تجربه سونوگرافی داخلی برای تشخیص بارداری

سلام دوسالی گلم ، من از دیروز با اینجا آشنا شدم. میشه لطفا تجربیاتتون رو به منم بگین.
من ۳۴ سالم هست و ۵ ماهه مصرف قرص رو بعد از تقرییا ۲ سال قطع کردم و همیشه پریود ۳۰-۳۳ روزه دارم . روز اول آخرین پریودم 19 تیر بود. هیچگونه علایمی از پریود احساس نمی کنم فقط هر از گاهی زیر دلم درد می گیره. هفته پیش بی بی چک گذاشتم و منفی بود. سه شنبه دکتر سونوگرافی داخلی کرد و گفت چندتا نقطه سیاه میبینه اما نمی تونه بگه چی هست (کسی می دونه یعنی چی ) و باید جمعه بیبی چک بزارم دوباره. البته از اونجایی که من نگران بودم همون روز یه بیبی چک گذاشتم و منفی بود باز. دوباره می خوام شنبه یکی بزارم ببینم.
آیا احتمال بارداری هست؟؟؟ خیلی نگرانم
اصلا نه تهوع دارم نه درد سینه و … فقط هر از گاهی زیر دلم درد میگیره که می گم پس دارم پریود می شم اما نمی شم. اصلا نمی دونم چی بخورم چی نخورم . خیلی نگرانم
ممنون از پاسختون

سلام عزیزم
خوش اومدین :rose:
برای استفاده از بی بی چک باید صبر کنید تا یک هفته از موعد قاعدگی تون بگذره. علائم قاعدگی و بارداری خیلی به هم شبیه هستن بنابراین نمیشه از روی علائم تشخیص داد که باردار هستید یا نه
دو سه روز بعد از تاخیر در قاعدگی می تونید آزمایش بدید عزیزم چون احتمال خطا در بی بی چک زیاده

1 Likes

مرسی عزیزم ممنون اما من الان طبق نقویمم 14 روزه که عقب افتاده

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم
پس حتما آزمایش بدید تا مطمئن بشید که باردارید یا نه
انشالا که مثبته :rose:

1 Likes

ممنون عزیزم .
شما میدونین چندتا نقطه سیاه توی رحم که دکتر گفت چیه

1 Likes

نمیدونم عزیزم :thinking:

1 Likes

آزمایش بدید جوابشم 2ساعته آماده میشه

1 Likes

فدات شم من ایران نیستم ، اینجا دکتر زنان ازم نگرفت ، دکتر عمومی باید برم اونا هم میفرستن آزمایشکاه تا اونا جواب بدن

عزیزم برید آزمایشگاه بگو آزمایش بارداری می‌خوام انجام بدم آزاد براتون حساب می‌کنه لازم نیست حتما آزمایش دکتر براتون بنویسه انشاالله که باردار هستید

1 Likes

عزیز دلم من ایران زندگی نمی کنم اینجا هم آزمایشگاه بدونه معرفی دکتر آزمایش نمی گیره
هر چی مطالعه می کنم به نظر میرسه بیشتر حامله باشم تا نباشم
توکل به خدا

1 Likes

:blush::blush::blush::blush: فکر کردم اونجا هم بعضی ازمایش نیاز به نسخه ندارن.
انشاالله که باردار باشید

1 Likes

ایشالا هر چی خیره فدات شم ، ممنون
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

کدوم کشورین ؟

اتریش هستم عزیزم

خوشبحالتون :hugs:

چرااااا :roll_eyes:

همین که ایران نیستین خوبه.
شرایط خیلی بده.گرونی بیداد میکنه.

اها از اون لحاظ
آره عزیزم می دونم
متاسقانه

اتریش از لحاظ زندگی چطوره؟راضی هستین؟

خوبه عزیزم ، من راضیم خدا روشکر
تا راضی بودن رو چی بدونی
هر کی یه دیدی داره به زندگی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.