تجربه خیانت اگر داشتید بیاید لطفا

دوستان تاحالا کسی شاهد خیانت همسرش بوده اینجا میخام بدونم چیکارکردین بعدش ویا ازکجامتوجه شدید علاقتون بعد ازبین رفت ؟طرف تون ادم شد ؟؟ویا ازکجا میشه متوجه شد همسرت داره همچین غلطی میکنه به جز گرفتن مچش رسما…انشاللا که هیچ کس با این موضوع توزندگیش روبه رو نشه :pray::pray::pray::pray::pray::pray:

13 Likes

خیانت با چشام ندیدم ولی هنیشه شک داشتم

2 Likes

آمین یا رب العالمین :kiss::blue_heart::blue_heart::kiss::palms_up_together:

6 Likes

خدا نکنه سر هیچکس بیاد

5 Likes

دقیقا موضوعی که متاسفانه بدتر ازدیدن خیانته :sweat::sweat::sweat:من همیشه شک دارم ولی نمیدونم چرا شاید گاهی کارایی کرده گه باعثش شده میگن تا چیزی نشه شاخک هلی خانوم تکون نمیخوره ومن سخت این روزا فکرم مشغوله انشاللا ازهمه زندگیا به دور باشه این بلا

6 Likes

خیانت یه لحظه س
طرفم میدونه کارش اشتباه و قلبی راضی نیست اما باز زندگیش خراب میکنه

3 Likes

:sweat::pensive::pensive::pensive::pensive:ای کاش میشد اونقدر پول داشتم که فقطربه فکر اینده بچم بودم برش میداشتم فقط دور میشدم :pensive::pensive:

6 Likes

چرا عزیزم؟ مشکلت چیه؟ چیزی دیدی ازش؟ اگه دوس داری بگو

1 Likes

اعتمادت که نسبت بهش از دست میدی علاقه نه چون مردا عوضین زبونشون چربه ماهم بی عقل گولشون میخوریم

1 Likes

بنظرم سر هر زنیم میاد حتی برای یکبار بجز جاری من چون خودش خیلی خوشگله شوهرش افتضاح بیش از حد زنش دوس داره حتی گوشیش زنگ میخوره دست زنشه

1 Likes

گپ من رو در مورد خیانت بخون

https://club.farzand.net/t/%E2%9D%8C%E2%9D%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AA%E2%9D%8C%E2%9D%8C/109316/37

2 Likes

چیزی ازش ندیدم ولی دیگه مدتیه اعتمادی بهش ندارم نمیدونم کلن بهش شک دارم دورشدنش یه هویی ازم فاصله روابط زناشویی مون اصن کلن من ونمیبینه توخونه تا نصف شب پای تی وی میشینه وقتی من خوابم برد میاد یاقبلا اگه جاموجدامیکردم اصن نمیخابید الان اصن براش اهمیت نداره کناره بچه تخت میخابه واقعا ازاین همه بی توجهی کلافم:sweat::pensive::pensive::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::pensive:

2 Likes

خوشبحالش

1 Likes

آره واقعا منم بعضی وقتا میگم کاش شوهرم زشت بود

هی…‌‌‌چیکارکردن باهامون که چه ارزوهایی داریم لعنت به این دنیا

1 Likes

عزیزم من چت هایه همسرمو دیدم تقریبا ۴ سال پیش خودش همه چیرو اعتراف کرد من زندگی هیییچی کم نمیزاشتم براش همیشه اقوامش یا دوستاش خونه من بودن من بهترین غذارو میزاشتم میگفتم مبادا همسرم جلو اونا خراب بشه بهترین لباس خواب هارو میپوشیدم بهترین جاهازو آوردم بعدش یک کاری برداشت وه زلرش شد کل وسایل فروخت منم تازه عروس هیچی نگفتم اما وقتی چت هارو دیدم فقط اشک تو چشام جمع شد گفتم میسپارمت دست خدا گوشیشم پرت کردم بعدمن دیگه مثل قبل نبودم اصلا بهش محل نمیدادم خودش کم کم خوب شد قدرمو بیشتر دونست بعداز یکسال باردار شدم بچم توی سه ماهگی ایست قلبی کرد اون روز ی که من سقط میکردم هیچوقت گریه هایه همسرمو یادم نمیره میگفت خدایا من گناهی کردم چرا بلا سر همسرم میاری خودشو روزی هزار بار نفرین میکرد دیگه از اون موقع شکر خدا ازش هیچی ندیدم هیچی بهش اعتماد دارم بعداز سه سال من الان باردار شدم به امید خدا همسرم الان قدر زندگیمو منو بچمو میدونه امیدوارم تا آخرش همینجوری باشه

1 Likes

الهی امین گلی جان خداروشکر که تونستی به همسرت اعتماد کنی راستش من همسرم شغلش طوریه که با خانونا سرکار داره چندباره صداهاشو شنیدم درحال صحبت کردن باهاشون همش میگفت قربونت برم و یااینجورچیزا شک وشبهم بیشتر شد الان بیشتر دعوا داریم همش گیر میدم رو مخ هردو مون میرم خیلی خسته شدم تورو خدا برای دل من دعا کن که اروم بشم به نظرت منم بیخیالش بشم یه مدت ممکنه همه چی خوب بشه شبا دیر میاد هی کلید میکنم زنگ میزنم نمیدونم چه راهی درسته مادرهم ندارم مغزم هنگ کرده

1 Likes

قبلا ارایش کرده لباسای شیک هرروز منتظرش بودم که بیاد الان از زندگیم متنفرم دلم تنهایی میخاد دوسش دارم راستش فقط باخودم درگیرم بهش اعتماد ندارم باور کن خستم :pensive::pensive::sweat::sweat:دیگه حوصله شونه کردن موهامم ندارم شما که موفق شدی زندگیت اروم بشه به نظرت کاری هست انجام بدم

1 Likes

عزیزم من مادره فهمیده ای دارم اما هیچوقت هیچوقت مشکلاتمو بهش نگفتم افسوس گذشته نخور
بنظر من بهش کلید نکن کارت درست نیست همسرم میگف گاهی زیادی کلید کردنم میرم اون کارو انجام میدم که نباید بدم اصلا بهش کلید نکن چند وقت بهش زنگ نزن بهش نگو شام یا ناهار چی درست کنم یک هفته ای کم محلی کن بزار اون بیاد طرفت من که همینکارو کردم که خودش اومد سمت من عزیزم نفرت نداشته باش از زندگیت تو بچه داری منم همسرمو دوسش داشتم که آدمش کردم وگرنه میتونستم خیلی راحت جداشم یک چند وقت تو پیش قدم نشو واسه سکس بهش گیر نده بعضی مردا گیر بدی بیشتر لج میکنن وقتی از سرکار میاد غذاشو بده چاییشو بده ولی اصلا باهش زیاد هم کلام نشو ببین اصلا تغییری میکنه

میگن زیاد که باشی زیادی میشی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.