تجربه جالب از بارداری

سلام دوستای گلم
زمان بارداری منم تموم شد و من ۱۵ روزه که مامان شدم خیلی حس شیرینیه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ولی اگه یادتون باشه تو کل بارداریم استرس اینو داشتم که بچم تو ماه صفر بدنیا بیاد که دلیلشم قبلا گفتم، همش میخواستم تحمل کنم تا ماه صفر تموم شه بعد زایمان کنم از یه طرفم میترسیدم نکنه بچه مدفوع کنه و من متوجه نشم از یه طرف همش درگیر وزن گیری جنین بودم همش دلستر و بستنی و تخم مرغو … میخوردم تا وزن بچم زیاد شه اولا که دقیقا تو ماه صفر بدنیا اومد.
از چیزیکه میترسیدم سرم اومد و بچم مدفوع کرده بود ولی خداروشکر اتفاقی نیوفتاد
و اینکه تو هفته ۳۶ رفتم سونو گفت وزن بچه سه کیلو و سیصده من دوهفته و نیم بعدش زایمان کردم وزن بچم سه کیلو و صد بود :neutral_face::neutral_face: ینی به این نتیجه رسیدم تو کل بارداری استرس هرچیو داشته باشین همون اتفاق میوفته پس سعی کنید از این دوران شیرین لذت ببرید و به هیچ چیزی جز سلامتی نی نی فکر نکنید :heart::heart::heart::heart:

16 Likes

عاطي جان به مادر شوهرت بگو اقدامش تو ماه های مبارک بوده :joy::joy::joy:

2 Likes

:joy::joy::joy: فعلا که حرفی نزده ینی میخام اجازه ندم چیزی بگه چون اونوقت اون رومو که نباید ببینه میبینه :grin::grin::grin:

4 Likes

خدا به ایشون عقل بده :unamused:

1 Likes

سلام عزیزم
مبارک باشه قدمش انشالا همیشه سالم باشه زیر سایه شما
ممنون که تجربه ارزشمندتون رو در اختیار ما گذاشتین :pray::pray::rose::rose::rose:

3 Likes

سلام خانوم حکیمی جون
ممنونم از تبریکتون و ممنون از شما و همه دوستای عزیزم که تو این چند ماه در کنارم بودین و کلی ازتون چیزای خوب یاد گرفتم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

مبارکه عاطی جون
اسمشو چی گذاشتی؟
ان شا الله زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه

4 Likes

ممنون عزیزم
اسمشو ارشیا گذاشتم

4 Likes

عهههه من میخواستم اینو بزارم رو پسرم :wink:

3 Likes

:joy::joy::joy::joy: میخای عوض کنم

1 Likes

نه دیگه چکار کنم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

ارشیا؟ عرشیا؟ فرقشون چیه؟ معنایی منظورمه

1 Likes

فرقشون تو فارسی و عربی بودنشونه
عرشیا اسم عربیه که تو زبان فارسی با الف نوشته میشه

1 Likes

یعنی معنیش یکیه؟

1 Likes

2 Likes

ازاده جون برات این عکسو فرستادم که معنی و بقیه چیزاشو بخونی خودت. :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

قدم نو رسیده مبارک :gift_heart::gift_heart:
ان شالله زیر سایه پدر مادرش باشه همیشه :baby::heart_eyes::star_struck:

2 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: ممنون عزیزم

2 Likes

انجام وظیفه کردم عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::rose:

2 Likes

عاطی جون قدم نو رسیده ت مبارک،انشاالله که زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه :heart_eyes:
مادرشوهرتم حرفی زد اصلا چیزی نگو،گاهی وقتا سکوت بهترین جواب برای طرف مقابله :wink:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.