تجربه بارداری خارج رحم

کسی تجربه بارداری خارج رحم داشته

1 Likes

واسه چیته دختر

نه خداروشكر. تا الان كه دارم اقدام ميكنم اتفاق نيفتاده

1 Likes

همینجوری ذهنم درگیرش شده گفتم ببینم علایمش چیه آخه من گاهی ی درد پری خفیف میگیره ول میکنه همش استرس دارم میگم نکنه خارج رحم باشه

2 Likes

اگ خیلی نگرانی برو دکتر درمیون بذار.
بد ب دلت راه نده.ایشالا خیره

دکتر رفتم از بتا هامم دید گفت خداروشکر خوب رفته بالا شیاف داد ک ویتامین و…ازنایش چکاپ هم برام نوشته

2 Likes

سلام گلم حالت خوبه از وقتی باردار شدی دیگه ندیدمت تو مامی گپ انشالله صحیح و سالمید هم خودت هم نی نی نازت بد به دلت راه نده گل دختر :heart::heart::heart:

3 Likes

سلام عزیزم اره عشقم زیاد نمیام مامی گپ اصن کلا نتم خاموشه بخاطر بارداری .مرسی گلم توروخدا دعا کن سالم باشه تا اخرش

4 Likes

من تجربه خارج رحمی دارم

2 Likes

لکه بینی مهم ترین نشونه است، بتا یا بالا نمی ره یا نوسان داره، مثلا امروز 200هستم،پس فردا 350، دفعه بعدی که آز میدی 95،این نوسان نشونه خارج رحمیه
درد شکم هم.جزو علایمشه که من خداروشکر نداشتم

2 Likes

البته هر لکه بینی هم خارج رحمی نیس، الان خیلی از خانومای باردار لکه بینی دارن که با شیاف قطع میشه

2 Likes

عزیزم من لک بینی ندارم خداروشکر فقط گاهی دل و کمرم مثل پریودی درد میگیره حدود ۱۰دقیقه ی رب بعد خوب میشه ازمایش بنا هم دادم اولیش ۸۷ بعد ۴۸ ساعت تکرار کردم شد ۱۸۹ دکتر ه رفتم پرونده تشکیل دادم گفت خداروشکر خوبه ولی نگفت که برم سونو ببینم ساک داخل رحم هست یا ن فقط گفت ۱۵ اسفند برو سونو همین

1 Likes

ساراجان نگران نباش هیچیت نیست دختر…دور باشه ازمون درد خارج رحمی رو نمیشه تحمل کرد خیلی زیاده… راستی تو یه چندروز از من جلوتری ولی چرا دکتر بهت گفته 15اسفند سونو…دکتر من به من گفت 8اسفند بیا برای سونو

انشالله که این خارج رحم و پوچ و سقط و …از همه دور باشه از ما هم دور باشه .آخه عزیزم ۱۵ اسفند میشه ۸ هفتم الان ۵ هفته و ۳ روزمه اخرین پریودیم ۱۷ دی بود

4 Likes

من داشتم

چند ماه پیش چند هفته بودی فهمیدی

سلام گلم بنظر من حتما برو همه چیت نرماله ولی من از ی خانومه تو نی نی سایت شنیدم همه چیش نرمال بوده و خیال راحت اومده تو خونه نشسته ی روز ی شب دلددر شدید گرفته بعد لولش ترکیده خونریزی داخلی کرده خون داشته ب قلبش میرسیده بردن عمل اگ میرسید ب رحمت خدا میرفت بخاطر همون گف تو هرحاملگی اول برین سونو واژینال

1 Likes

اردیبهشت باردار شدم و تا تیر طول کشید درد پهلو پا خیلی دیر لکه بینی بعد فهمیدن شونه درد نداشتم ولی از علائمش دوبرابر نشدن بتا برا من نشده بود بعدش شد و بعدش اومد پایین پهلو درد میکشت

من ۶ هفته بودم فهمیدم یعنی ۵ هفته سونو دادم ساک نبود گف برو هفته بعد بیا هفته بعدش رفتم نبود کف داره سقط میشه گفتم خارج رحمی نباشه گف برو پس سونو واژینال رفتم گف epسمت راست

وای چ بد آدم استرس میگیره :cry::cry::cry:آخه بعضی ها میگن سونو واژینال احتمال داره آدم ب خون ریزی بی افته اوایل بارداری نباید انجام بشه بعد من ب گفته دکتر ۵ هفته و س روزم ینی نشون میده ساک بارداریو

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.