تجربتونو از تست آمنیوسنتز بگید، استرس دارم 😟

دقیقا همینطوره یادته من چقدر جلز ولز کردم تا جواب آمینو اومد بخدا تا زایمان یه مدل استرس داریم بعد تولد هم هزار تا به قول همسرم تا این فسقلی بزرگ بشه ما چند بار تخم میزاریم :joy::joy::joy::joy:

2 Likes

فدات عزیزم و همچنین نینی شما رو هم :sparkling_heart::heart::green_heart: سلام مهسا جان منم های ریسک بودم عدد ان تی توی سونو خوب بود جواب آز خون های ریسک بود . سنم بالا بود 38 سالم بود . با اینکه سالها پیش آز ژنتیک دادیم و مشکلی نداشتیم و فامیل هم نبودیم در نهایت خدا رو شکر دخترم سالم بود بعد اینکه جواب گرفتم روز بعدش آنومالی دادم اونم سالم بود . خلاصه بگم اصلا نگران نباش ان شاالله ان شاالله که نی نی سالمه خیالت راحت اصلا به خودت استرس نده دختر من 15 آذر 1 سالش میشه. منم اون موقع خواستم سلفری بدم با اینکه هزینه ش زیاد بود اما دکترم قبول نکرد آمینو شدم اصلا درد نداشت اصلا مشکلی ایجاد نکرد تازه من از شهرستان اومدم مرکز استان 3 روز خونه مادرم استراحت کردم بعد هم 2 ساعت و نیم تو ماشین بودم تا رسیدم خونه. تازه عدد من تک رقمی بود 1 به 6 بود . 1 به 3 دیگه اند ریسک بود من فقط 3 تا فاصله داشتم. پس اصلا نگران نباش گلم ان شاالله شما هم با خبر های خوب میای و به سلامتی نی نی خوشگلت بغل میکنی :green_heart::green_heart::green_heart::green_heart::green_heart:

1 Likes

سلام عزیزم اشکال نداره فداتشم :grin::grin::grin:
مرسی ماهم خوبیم:heart_eyes::kissing_heart:

2 Likes

دقیقا :ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2::grin:

2 Likes

ممنونم عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: خداروشکر که گل دخترت سالمه. تولدشم پیشاپیش مبارک :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خدا برات نگه داره. ان شالله خیرشو ببینی :heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart:

2 Likes

نشی عزیزمی . خدا رو شکر همیشه به خوبی و خوشی فدات :green_heart::heart::sparkling_heart::gift_heart::rose:

2 Likes

فدات خانومی زنده باشی گلم :pray::rose::green_heart::sparkling_heart::gift_heart: ان شاالله خدا عزیزان شما رو هم حفظ کنه و خدا بهت اولاد های سالم و صالحی بده :green_heart::green_heart::green_heart:

1 Likes

مرسی عزیزم ان شالله :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.