تب کودک یکساله

:rose::rose::rose::rose::rose:

2 Likes

وقتی خوابه اروم دستمال ولرم بذار،روی،شکمش روی دست و پاش.پاشویه،خیلی،عالیه زود تب میاره پایین پسر خودم ،همین نیم ساعت پیش احساس،کردم یکم بدنش،داغه براش شیاف گذاشتم تمام بدنش دستمال ولرم کشیدم تبش خداروشکر،سریع اومد پایین. تب توبچه ها خیلی حساسه خیلی مراقبش باش

2 Likes

عزیزم همینکارو میکنم چون دیشب تبش بشدت رفت بالا بردمش بیمارستان گفتن احتمالا کروناس :pensive:

2 Likes

الان چطوره هنوز تب داره؟

2 Likes

اره اجی هنو تب داره تا فردا خوب نشد باید ببرم ازمایش کرونا بده دعا کن

2 Likes

ویتامین سی بهش زیاد بده گوجه کبابی بخورین همراه وعده های غذایتون کشمش هم خوبه

2 Likes

الهی گلم مگه جای بردی بچه رو؟

2 Likes

اصن نمیخوره ویتامین سی رو ممنون عزیزم چشم

2 Likes

نه مث اینکه ازشوهرم گرفتیم

1 Likes

عزیزم ایشالله به حق فاطمه زهرا خوب میشه حالش برای سلامتیش آیت الکرسی میخونم:pleading_face::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

بریز داخل سرنک بهش بزور بده گلم از غذا آب ندازش ضعیف میشه براش آیت الکرسی میخونم استرس نداشته باش گلم خوب میشه

1 Likes

ممنون گلم لطف میکنی خانومی⁦:heavy_heart_exclamation:⁩⁦:heavy_heart_exclamation:⁩⁦:heavy_heart_exclamation:

1 Likes

ای خوب شد گفتی مرسی عزیزم خدا بچه هاتو حفظ کنه

1 Likes

وااای نگو توروخدا :pensive: مرگ اسما ی سوره نذر کن دستت بذار روقلبش بخون خوب میشع خدا نکنه کرونا باشه الهی،به بیمارستان نکشع خوب خوب،بشع

1 Likes

دورازجونت نفس
ایشالا خوب شه با دعای شما و قلب پاکتون⁦:heart:

1 Likes

عزیزم این یه ویروسه که بین بچه ها افتاده و علایمش تب اسهال و استفراغه
دختر منم دقیقا ده روز این سه مورد و داشت فقط واسه تبش پاشویه کن با آب و سرکه پاهاشو بزار تو یه لگن به حالت آب بازی بریز رو پاش اگه استفراغ و اسهال هم داره حتما داروهاشو ک دادی به زور بهش مایعات بده و آب بدنش کم نشه و عفونت دفع بشه
ایشالا خیلی زود خوب خوب میشه

1 Likes

وای خدا ده روز:tired_face:
خدا کوچلوتو حفظ کنه
سرکه ندارم اما همش پاشویه میکنم
مایعات خیلیییی کم میخوره:sob::sob::sob::sob:

1 Likes

قربونت عزیزم بخدا گریه میکردم اینقدر حالش بد بود
ولی صبور باش انشالا بهتر میشه به زور حتما بهش بده من فقط سوپ درست میکردم میکس میکردم با بازی کردن بهش دو سه قاشق میدادم
مامانم خاکشیر شست قشنگ با قاشق چایخوری دو سه تا قاشق بهش میداد ب جای آب هم تب و میآورد پایین هم آب بدنش خشک نمیشد هم واسه عفونت عالیه

1 Likes

خیلی دارو میخوره

خاکشیر بدم بهش؟

منم دوروزه گریم میکنم قلبم داره میترکه خیلی حالو روزم بده

1 Likes

می‌دونم عزیزم خیلی سخته ولی تحمل کن آره عزیزم دو تا قاشق چایخوری بریز تو دهانش قورت بده بعد سریع مدفوع میکنه عفونت خارج میشه عزیزم و خاکشیر بدنشو خنک نگه میداره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.