تب کودکان پسرم تب داره

رفتم گرفتم الان بهش دادم بعد اگه تبش نیومد پایین شیاف بزارم

2 Likes

عزیزم بمیرم براش
واسش دعا میخونم بحق امام حسین تبش قطع بشه
بیا خبر بده

1 Likes

دعا حضرت زهرا برای قطع شدن تب

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِیمِ

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلیٰ نُورٍ، بِسْمِ اللّٰهِ الَّذِی هُوَ مُدَبِّرُ الْأُمُورِ،

بِسْمِ اللّٰهِ الَّذِی خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ. الْحَمْدُ لِلّٰهِ الَّذِی خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ، وَأَنْزَلَ النُّورَ عَلَی الطُّورِ، فِی کِتابٍ مَسْطُورٍ،

فِی رَقٍّ مَنْشُورٍ، بِقَدَرٍ مَقْدُورٍ، عَلیٰ نَبِیٍّ مَحْبُورٍ. الْحَمْدُ لِلّٰهِ الَّذِی هُوَ بِالْعِزِّ مَذْکُورٌ، وَبِالْفَخْرِ مَشْهُورٌ،

وَعَلَی السَّرَّاءِ وَالضَّرَّاءِ مَشْکُورٌ. وَصَلَّی اللّٰهُ عَلیٰ سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرِینَ.

2 Likes

ممنون عزیزم الان تبش قطع شده فعلا بچم خیلی هم ضعیف جون نداره از همه ی هم سن وسالهاش کوچکتر دیده میشه

2 Likes

حتما میخونم بازم ممنون :kissing_heart:

2 Likes

ایشالا هر دوشون زود خوب میشن نگران نباش گوشت بلدرچين بهشون بده مخصوصا پسرت که ضعیف

خوب کاری کردی و بازم بهم خبر بده از حالش

حتما تحرکش زیاده … خورد و خوراکش اوکی باشه درست میشه … بچه هم تا مریض میشه نصف گوشتش می ریزع

:joy::joy::joy::joy: عه بگید دیگه. من دهنم چفت و بست نداره

1 Likes

آره خیلی تحرکش زیاده همین الانم که مریض هست میگم بیا استراحت کن بخواب میگه میخوام بازی کنم

1 Likes

ان شاءالله ممنون از راهنمایی تون

1 Likes

خب چیکارش داری .نق بزنه خوبه:confused: مثل برادر زاده منه … خنک نگهش دار . شوهرت چطوره

بهتره حالت تهوع خوب نمیشه شوهرم کم خون هم هست

1 Likes

یه دکتر بره … بزن گوگل ببین چی خوبه

اینجا دکتر خوب نداره هرچی هم میگم بیا بریم یک سرم بهت بزنن نمیاد

1 Likes

پروفن بگیر همیشه خونه داصته باش با شیاف استامینوفن

مرده دیگه …

:neutral_face::neutral_face: چی بگم والا میگه من از دکتر رفتن خوشم نمیاد

1 Likes

آره شیاف گرفتم آخر شب براش شیاف میزارم

عزیزم استامینوفن بده پاشویه بکن اگ دیدی نیومد پایین شیافم عالیه سریع تب میار پایین

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.