تب در هفته 19 بارداری

بدجور مریض شدم تب و سر درد شدید گرفتم گلوم درد میکنه سرم گیج میره استخونام درد میکنه چکار کنم

سلام عزیزم. قرص استامینوفن ساده و شربت دیفن هیدرامین ساده میتونی استفاده کنی.البته گلوی شما نمیدونم که عفونت داره یا نه ولی این داروها مشکلی در بارداری ندارند.
از شلغم هم که مثل آنتی بیوتیک هست استفاده کن.مایعات گرم فراوان بخور.بخور آب گرم هم بده .

1 Likes

دستت درد نکنه گلم .خیلی ممنونم

عزيزم قرص استامينفون بدون كدوئين فقط ٣٠٠ ميتوني استفاده كني سرماخوردگي هم قرصش موردي نداره تو بارداري
شربت ابليمو عسل و شلغم تا ميتوني بخور و خودتو گرم نگه دار هرچي عرق كني زودتر خوب ميشي
ايشالله زودتر خوب بشي

1 Likes

خیلی بدنم گرمه تب دارم

استامینوفن ۳۲۵یدونه خوردم سر دردم کمی بهتر شد دکتر بهم گفت بخورم بدون کدعین

1 Likes

شلغم شوهرم گرفت برام پخت برام نتونستم زیاد بخورم مزش خیلی برام بد بود به زور یدونه خوردم کافیه یعنی عزیزم

1 Likes

گلم اگه نمیتونی ، خام بخور خیلی خوشمزه تره.
ان شاء… زود خوب میشی

1 Likes

شلغم خيلي برات خوبه عزيزم اگه نميتوني ابليمو عسل بخور اونم خيلي خوبه
استراحت كن ايشالله نياز به انتي بيوتيك پيدا نكني و هرچه زودتر بهتر بشي

1 Likes

فدات بشم عزیزم .ممنون رفتم دکتر دیروز بهم هیچ قرصی جز استامینوفن ساده ۳۲۵نداد گفت هیچ‌گونه قرصی نمیتونم بخورم فقط باید تحمل کنم تا خوب بشم

1 Likes

خامم میتونم بخورم؟فک کنم خام بهتر باشه مزش باز ممنون عزیزم .حتما میخورم راهنمایی هاتون خیلی کمکم کرد ممنون

1 Likes

والا تا جاییی که من میدونم قرص سرماخوردگی تو بارداری ممنوعه… و همونجور که دوستان گفتن فقط استامینوفن و دیفن هیدرامین ساده… سعی کن با پاشویه تب رو کنترل کنی که خدایی نکرده خیلی بالا نره

2 Likes

پزشك من بهم داد و گفت مشكلي نداره

2 Likes

https://farzand.net/article/152152-safe-drugs-during-pregnancy
لیست داروهای بی خطر در بارداری

1 Likes

اره عزیزم. من خودم خام بیشتر دوست دارم. مثل ترب میمونه خامش.
من که شلغم پخته تو حالت عادیش نمیتونستم بخورم وای به حال الان که بارداریم:joy::joy:

1 Likes

اره خدایی .خوبه توهم مثل خودمی عزیزم

1 Likes

ممنون عزیزدلم

1 Likes

من سرما خوردگی و شربت نخوردم فقط استامینوفن ساده دوتا از دیشب تا حالا هر ۸ساعت خوردم

واقعا دستت درد نکنه خام شلغم خوشمزست تا پخته شده .باز خامش قابل تحمله بقول خودت مثل تربه باز

خواهش میکنم عزیزم. خوشحال شدم که تونستم کمکت کنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.