تبلیغ تلویزیونی خنده دار

سلام عشقا،

مسخره ترین و خنده دار ترین تبلیغی که تا حالا دیدید چی بوده؟

من این تبلیغ ماست لاکتیویا رو دوست دارم بکوبم تو دیوار، تو تمام تبلیغاش یه خانم هست که از نفخ و باد شکم رنج می‌بره و به طرز شگفت آوری تو کیفش یه سطل ماست داره اندازه سر من :unamused:

یه تبلیغ خنده دار دیگه هم تبلیغ شامپو و کریستال موی ایران و مالزی هست به نظرم، ما از کجا بدونیم اینا کچل نیستن. هد زده، مقنعه و شال روش. :expressionless:

تبلیغ مسخره بعدی هم قطعا متعلق به بانک آیندست، یارو دویست میلیون ماشین زیر پاشه. بعد با خودش میگه: باید به فکر آینده باشیم، بعد بچش از صندلی عقب میگه آینده، بانک آینده :thinking: حداقل پراید سوار شن تو تبلیغای این مدلی یکم به واقعیت نزدیک تره.

گفتم پراید، … تبلیغ های علمی تخیلی منحصر به فردی داره اونم 🤦

بگید بخندیم

4 Likes

سلام گلم…وااای گفتی از تیلیغ لاکتیویا انقد حرصم میگیره…یکیشم تبلیغ تردمیل هستا بچه میگه مادر بزرگ من کمر و پاهاش درد میکنه …و از یه تبلیغ دیگه اینکه مادره میره دستشویی بشوره دخترش از پشت شیشه میگه مامان دوست دارم…تبلیغ شویندست اما چون تا شروع میشه شبکه رو عوض میکنم نمیدونم کدومشونه…وای از اینا متنفرم

2 Likes

آی گفتی تبلیغ بانک آینده هم مسخرست :joy::joy:

2 Likes

اه اون دختره… خیلی پرروهه. عین مادر بزرگاس!
.
اون تبلیغ شویندهه هم همیشه آرزو میکنم در رو مادره قفل شه و بلادی مری از آینه بیاد بیرون و بکشش 🤦

2 Likes

طرف تو آینده ما نشسته، میگه نگرانم :expressionless:

2 Likes

تبلیغ رنگ مو هم خیلی مسخره بود،خانمه شال مثلا آبی پوشیده بود بعد موهاشو رنگ کرد رنگ شالش قرمز شد :joy::joy::joy:

2 Likes

واقعا گل باید بگیرن تلویزیون رو‌‌…

ما موهای بازیگرا رو تو سینما و اینستا میبینیم، بعد تو تلویزیون با مقنعه حجاب میخوابن، می‌خوان خواب رو تصویر سازی کنن بازیگر روی مقنعه حجاب شال سفید رو باز می‌ذاره و به گونه ای معجزه آسا همیشه وقتی شوهرش تو تخته اون یه جای دیگه گم و گور شده و یهو ظاهر میشه تو اتاق. :neutral_face:

2 Likes

واقعا :joy::joy:

وااای واقعا؟ متوجه نشدم تا حالا :joy::joy:

آره قسمت خوابشون خیلی مسخرست…خب مجبور نیستن که اون سکانسو بگیرن…بعدشم همیشه من میگم این خانومایی که با روسری و آرایش میخوابن خوب بیدار که میشن همونشکلی روسریشون مونده آرایششونم تکون نخورده…خالا مارو تو اون شرایط فرض کن :joy::joy:

2 Likes

حمومم میرن همون‌جوری تازه.

دخترهای بی حجاب هم با مانتوی رنگی نشون میدن.

دخترهای بدحجاب هم با مانتوهای بلند و عجق وجق، به علاوه یک شال اضافه به عنوان اشانتیون

فقط تبلیغ پوشک بچه اینا چیه دیگه بخدا یا تبلیغ کفش یا دیگ های 40تیکه

تبلیغ ظرف نگه دارنده رب گوجه فرنگی دیدید؟ فشارش میده رو غذا پیچ پیچی رب می‌ریزه بیرون 🤦

انگار ماکارانی پیچ پیچیه اخه این دیگه چه مسخره بازیه اخه رب هم تبلیغ داره

کلا تبلیغامون خیلی مسخرن…

تبلیغای خارجی آدم کیف می‌کنه 🤦

با 1 عينك افتابي بالاي سرشون.

اره :joy:

تبلیغ مایع ظرف شویی دورتو خیلی ضایع بود دوتاش. هم اون که دختره می گفت می خوای بگم امروز نهار چی داشتین، یکی هم اون که عمه میاد میگه یه لیوان تمیز لطفا
خب اینا همه ظرفاشونو با یه مایع شستن دیگه اگه تمیز نکرده همشون همینن چرا باید بگه یه لیوان تمیز :joy:

3 Likes

تبليغ اقاي فرش آخه مرده روزي 5 تومن واسه قسط ميده به زنش خوووو مرد حسابي سر ماه 150 بده ديگه. زورت مياد…

1 Likes

من حالم از اون تبلیغ بهم میخوره، دو تا بچه بی شخصیت واقعا!!! بچه ها یاد می‌گیرن برن مهمونی بو کنن ظرفارو :neutral_face:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.