تبریزیا بیاین بگین کدوم دکتر زنان خوبه

بچه ها من جفتم قدامی هستش هفته ۳۳هستم ،تبریز چن تادکتررفتم گفتن چون جفت قدامی هست تکنیری شامل حالت نمیشه ،شما دکتری میشناسی که بنویسه تکمیلی شامل این بیمار میشه ؟؟؟؟؟؟؟

چه ربطی به جفت قدامی داره تکمیلی؟؟

1 Likes

بیمارستان بهبود کلا آنلاینه برا تکمیلی هیچ هزینه ای نمیدی ببین کدوم دکترا اونجا میرن برو پیش یکیش من دکترم خیلی خوبه فقط بخوای وقت بگیری برا ۶ ماه بعد میده:joy:

1 Likes

نمیدونم که فاطمه میگن درشرایط اورژانسی بیمه تکمیلی شامل میشخ که مثلا بچه پاهاش پایین باشه یا …
جفت قدامی ینی بچه سرش پایینه و مشکلی برای زایمان طبیعی نیست

1 Likes

دکترمینویسه که بیمه تکمیلی شامل این بیماربشه یا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا باید بنویسه اورژانسی تا شامل بیمه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

1 Likes

خوب دکتر یه مشکلی و مینویسه ک اونام قبول کنن مثلا من خالم عمل زیبایی انجام داد اما دکتر نوشت به علت پارگی و با تکمیلی عمل شد

1 Likes

امروژ رفتم بیمه گفتم سزارین اختیاری بکنم بیمه شامل میشه گفت اره :expressionless::expressionless:
میترسم برم هزینه کنم بعداهم بیمه نده

1 Likes

عزیزم برو سزارین اختیاری بکن بیمه میده من بچه اولمو سزارین اختیاری کردم بعد بیمه پرداخت کرد این یکی زایمانم هممیرم سزارین اختیاری بعد بیمه میده نترس

2 Likes

من اسم دکتر حافظ قرآن رو بعنوان دکتر حاذق شنیدم البته بیمه شو نمیدونم

1 Likes

بیمارستان ولی عصر هم ۱۰ میلیون انجام میدن دکتر دانایی
دکتر فردی آذر هم هست اون بیمارستان شهریار ولی خبر ندارم الان چند میگیره

1 Likes

میده برو بهبود آنلاینه نیاز نیی خودت خرج کنی

1 Likes

سلام گلم
بیمه ها متفاوتن باید ببری نشون بدی بهت بگن تا سقف چند شامل سزارین میشه.
من بین المللی زایمان کردم ۲ تومتشو بیمه تکمیلی داد
دکترمم ناهید رضوان بود (بهترین دکتر)

1 Likes

فردآذر میرم ولی فعلا ازهرینه چیزی نگفته ،فقط گفت سربچه پایینه لیمه تکمیلب شامل نمیشه !!اابته خودش سونو نکردا ،اون دکتر که پیشس هست نگاکرد

1 Likes

پس چرادکترگفت شامل نمیشه :expressionless::expressionless: میترسم برم خصوصی بعدا بیمه نده بسووووزم

1 Likes

ازچندتومن ۲تومن دادن؟؟؟؟ینی بقیشو ندادن؟؟سزارین اختیاری بود؟؟؟؟؟

1 Likes

بهبودکیاهستن؟؟؟؟؟؟

از ۸ تومن
بله سز اختیاری کردم

1 Likes

نمیدونم عزیزم من رمان دخترم پیشش میرفتم حتما بپرس بعد برو زمان زایمان من ۳نیلون ۵۰۰ شد بیمه ۳میلیون وبه ماپس داد بیمارستان شهریار عمل کرد

1 Likes

دقیقا نمیدونم ک زنگ بزن بپرس هر کدوم بود برو مطبش دکتر من بهبود هم هس ولی برا ۵.۶ ماه وقت میده

1 Likes

ینی بقیشو ندادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتی یعدازچندماه ندادن؟؟؟
کجاباید نشون بدیم تا بگن چقدر شامل میشه.؟؟
براما تا۱۰تومن شامل میشه که بیمه گفت اگه ازبیمه پایه استفاده کنن کلا هزینه رو میدیم ولی اگه بیمه پایه شامل نشد ۲۰درصد رو خودتون میدید

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.