تا حالا شده فکر کنید زندگی الکیه؟ بخوای زود تموم شه؟

چرا عزیزم باید ببینی قشنگیاشو

1 Likes

توصیف دنیا از زبان امام علی (ع)
دنیای شما نزد من از برگ جویده ای در دهان ملخی، خوارتر است.

1 Likes

وقتی مادر باشی هیچ وقت چنین آرزویی نمیکنی که بخوای زودتر تموم بشه من چند بار در شرایطی بودم که خودم رو به مرگ خیلی نزدیک دیدم اما تنها فکرم دخترم بود که بدون من سرنوشتش چی میشه چقدر تنهاتر از امروزش میشه و احساس گناه کردم که نه تونستم براش یه خواهر و برادر بیارم و با رفتم داره بی مادرمیشه به تمام اینها فکر کزدم و تا صبح گریه کردم و از خدا خواستم که بزاره بمونم و مراقبش باشم . خدایا شکرت

1 Likes

نمیدونم چرا حس میکنم واقعا نیست …
بهترینارو در نظر میگیرم بازم میگم اخرش چی؟:expressionless:

1 Likes

آخرش رو نمیدونه هیچ کس اگه بخایم اینقد به آخرش فکر کنیم لذت الانم از دست میدیم عزیزم

1 Likes

اخرش ک میریم…
دخترتونم روزی میبینه ک شما دارین پیرتر و پیرتر میشین
من گاهی اوقات نگاه ب مامان و بابام میکنم باور نمیونم انقد چهرشون عوض شده باشه
همیشه میگم کاشکی من زودتر از پدر و مادرم بمیرم:broken_heart::wilted_flower:

1 Likes

دقیقا…
ولی چرا الان انقد سختی بکشیم؟
روزی صدبار ب خودم فحش میدم ک بچه بودم دعا میکردم بزرگ بشم:expressionless::broken_heart:

1 Likes

ایشا…مشکلت حل بشه که سختی نداشته باشی عزیزم

1 Likes

رسم زمونه همینه نباید بهش فکر کنی منم وقتی یادم میوفته چقدر پدرم هیکل بود و مادرم سالم و پرشور دلم میگیره اما همین قدر که کنارم باشن خدارو شکر میکنم

1 Likes

ممنون:broken_heart:

1 Likes

هعی چیی بگم…
امیدوارم تا هستم اوناهم باشن:broken_heart::wilted_flower:

1 Likes

حالا چی شده شما اینقدر امروز دلگیری :blush:

1 Likes

مجردی ؟ چندسالته عزیزم

1 Likes

نه عزیزم متاهل
۱۸ سال

1 Likes

چن وقته ب این چیزای چرت فکر میکنم

1 Likes

افسردگی گرفتی عزیزم سعی کن سرتو بایه چیزی گرم کنی شما که سنی نداری بخوای این فکرا رو بکنی :blush: هنوز قراره مامان بشی انقد بی خوابی و شب بیداری بکشی دیگه فرصت نکنی به این چیزا فکر کنی سعی کن تو زندگیت تنوع ایجاد کنی

1 Likes

ممنون عزیزم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.