تا حالا با خودتون حرف زدین؟؟؟

اگه بخوام از دوران عقدم بگم ک باید یه صب تا شب بنویسم و توام زار زار گریه کنی برام:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
گندترین دوران زندگیم بود

1 Likes

من یه مدته اینجوری شده اخلاقش درکش نمیکنم اصلا

مال من اولش خوب بود ولی هرچی بیشتر میگذره…
مخصوصا این یکی دوماه

اره مردا خیلی تند تند رنگ عوض میکنن. الان شوهر من از دوران عقد تا الان قشنگ ۱۸۰ درجه فرق کرده دیگه برام طبیعی شده رفتاراش

1 Likes

چی بگم والا
ما عادی میشیم نه اونا

ماهم اوایل عقد خیلس خوب بودیم. هم شبا تا دیروقت چت میکردیم هم تو روز بهم زنگ میزد ولی رفته رفته زنگ زدنا ک تعطیل چت کردنام کوتاهتر میشد. انگار ک به زور ج میداد

1 Likes

اره منم الان عادت کردم به رفتاراش حتی یبار بهش گفتم این رفتارات دلسردی میاره میگه بیاره چ بهتر:sleepy::sleepy::sleepy:

دقيقا ماهم همینم
ما قبلش دوست بودیم روزی نبود زنگ نزنیم بعد عقد به بهونه درس کم کم زنگا رفت کنار فقط چت

من چند شب پیش تولدم بود برام کیک خرید و کادو اومد خونه بعدش من داشتم تو اشپزخونه غذا درس میکردم اومد از کنارم قوری ورداشت چایی بریزه چن قطره اب ریخت تو ماهیتابه روغن یه عالمه جلز ولز کرد روغن افتاد رو دستم یکم ناله کردم بعدش ناراحت شده ک حالا ما اومدیم چایی بریزیم چقد ادا دراوردی

1 Likes

از همین ناراحت شد و کار ب دعوا کشید و کتککاری و شب تولدم یه بادمجون کاشت زیر چشمم ک افطار دعوت کردن روم نشد نرفتم خودش تنها رف گف حالش خوب نبود نیومد

1 Likes

عزیزم :cry:
تو نبايد ادامه میدادی وقتی اینجوری کرد کوتاه میومدی

من ناراحت شدم ازش گفتم حالا یه امشب ک تولدم بود انقد زودرنج نمیشدی. میذاشتی بهم خوش بگذره اونم فحش داد و …

1 Likes

میدونی یکمم حس می کنم حق دارن به خاطر شغل و در آمد و…

اره .از بچگی دوستای خیالی داشتم …چون بچگیم همبازی نداشتم
ولی وقتایی که خیلی ناراحتم با خدا حرف میزنم نمیدونم گوش میده یا نه ولی امید دارم که شاید بشنوه
غصه نخور همه تنهاایی رو تجربه کردن سعی کن قوی باشی شادیو از خودت نگیر .روحتو به کشتن نده

منم همینطوریم عزیزم تو تنهاییام گریه میکنم و با خدا حرف میزنم .شوهر منم صب تا شب نیس وقتیم ک میاد یا تو گوشیه یا تلویزیون منم حرف زدنی ادعا میکنه گوش میده ولی نمیده

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.