تازگیا عرق سرد میکنم

سلام خانما من تازگیا عرق سرد میکنم و همچنین سرما سرما میکنم تو خونه با اینکه گرمه اما من همش پتو میندازم روم انقدر سردم میشه ک پوستم دون دون میشه تکرر ادرار دارم گاهی حس میکنم تو دلم میسوزه ممکنه عفونت ادراری داشته باشم؟یا اینکه چون چند ماه پیش سقط داشتم کم بنیه شدم.
بعد اینکه بعد از سقط دکترم بخاطر بقایا برام دو دوره قرص ال دی تجویز کرد دوره دوم ک مصرفمو شروع کردم جلوگیری نمیکردم الان ۴روزه آخریم قرص دوره دوم رو هم خوردم تموم شده اما هنوز پریود نشدم ترشحات کش دار هم دارم ممکنه با وجود خوردن قرص باردار باشم؟و این سرما سرما کردن از علائم بارداری باشه؟ببخشید طولانی شد😔

شما به خاطر سقط جنین کم خون شدین به خاطر همین سردتون میشه
مصرف قرص خودش باعث اختلال پریود میشه
از علائم بارداری گر گرفتن هس اما من نشنیدم کسی سردش بشه
مصرف قرص صد در صد از بارداری جلوگیری نمیکنه مخصوصا سه ماه اول مصرف قرص احتمال خطا داره

1 Likes

یعنی الان من کم خونم بعد اینکه عرق سرد میکنم از چیه و اینکه من بهمن ماه سقط داشتم تازگیا اینجوری شدم

بدنتم ضعیف شده. حتما برو دکتر برات یه سری آزمایش بنویسه. عرق سرد به همراه یه سری علامت دیگه ممکنه علامت تروئید باشه

1 Likes

ممنون دوست عزیز که جوابمو دادی حتما

خواهش میکنم
انجام وظیفه بود

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart:فدات

سرما سرماکردن معمولا بخاطر عفونته
من نشنیدم ک عفونت ادراری باعث سرما بشه
خدایی نکرده عفونت رحمی نگرفته باشی!!!

1 Likes

برو دکتر سونو بنویسه برات

1 Likes

سونو عفونت رو نشون میده فردا میرم دکتر برام هم آزمایش بنویسه هم سونو من سرما سرما میکنم اما بدنم عرق سرد میکنه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.