تاخیر پریود قبل از اقدام

پریودهای بنده خیلی منظمه طوری که هر وقت ماشین حساب تخمک گذاری رو میزدم تاریخ بعدی رو که میگفت دقیقا تاریخ پریودم میشد.دیروز قرار بود پریود بشم ولی نشدم راستش آخر این ماه هم میخواستم برای بارداری دوم اقدام کنم…نمیدونم چی شده…بنظرتون مشکل از کجاست

یا بارداری یا بخاطر تغییرات هورمونی هست

1 Likes

به خاطر استرس هورمون هاتون به هم ریخته البته همون طور که روژا جان فرمودن احتمال بارداری هم هست
باید آزمایش بدید تا ببینیم باردارید یا نه. اگر باردار نبودید باید صبر کنید تا پریود بشید

1 Likes

اقدام نکردم آخه.فقط یه مایه واژینالی دادن یه ماما هست تو شهرمون واسه عفونت و قلیایی شدن رحم ازون استفاده کردم از خودش پرسیدم گفت نه تاخیرت ازون نمیتونه باشه

استرس میتونه باشه ولی اصلا نمیتونم کنترل کنم.

1 Likes

از صبح دولیوان نبات داغ خوردم که پریود بشم ولی فایده نداشت.شبم چای آویشن ونبات خوردم

تو فکرش نرو اینجور ک داری بهش فک میکنی استرس میگیرتت بیخیال باش تشریف میاره خودش

منکه سرکارم دستشویی نمیرم از ساعت 8 سه بار رفتم

مگ چای نبات و اویشن باعث پریودی میشه؟

قاعده آور هستن.البته منکه میخورم پریودهام شدید میشن.اینبارم خوردم ببینم پریود میشم

اصلا آثاری از پریودی تو بدنم نیست:neutral_face::neutral_face:

من پری نمیشم هر کاری میکنم اینم بخورم شاید افاقه کنه

شما چرا پریود نمیشی؟

خ شاید بارداری اگ رابط داشتی یا هورمونت بهم ریخته

رابطه که داشتیم ولی اقدام نکردیم

من سقط داشتم حالا 40روز گذشته پری نمیشم امروز صبح حالت تهوع داشتم از نگرانی دارم میمیرم چون امپول سقط زدم …چون بارداریم خارج رحم بود …الان باردارشم ضرر دار

پس باردار/…منم علایم بارداریم دست شوی رفتن بود

واسه چک کردن دستشویی میرفتم نه اینکه تکرر ادرار بگیرم

خب تست میزدی؟

نمیدونم چیکار کنم…آخه اقدام نکردیم که

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.