تاخیر پریود بعد از سقط

سلام ببخشید من ۲۶نصف جنین و ۲۸توبیمارستان کامل سقط کردم الان دقیقا یک ماه هست و من این ماه پریود نشدم .زیر دلم بیشتر سمت چپ درد احساس میکنم. کسانی که تجربه داشتن لطفا بگن چند وقت بعد سقط پریود شدن.
@hakimi

1 Likes

سلام عزیزم

چرخه قاعدگی بعدی بستگی به شرایط بدن شما بعد از سقط دارد. بیشتر خانم‌ها ترشحات سبک یا سنگین واژنی بعد از این اتفاق را تجربه می‌کنند. گاهی اوقات خونریزی از بین می‌رود، هر چند هیچ کس نباید این را فرض بر طبیعی بودن بگیرد. میتوان گفت این فرایند تمیز کردن بدن بعد از سقط جنین است. علاوه بر این عوامل خاصی از بدن باید طبیعی شود. برای مثال سطح HCG که در طول بارداری بالاست باید بعد از سقط جنین به صفر برسد. سطح استروژن نیز باید به اندازه آستانه خاص برسد. به عبارت ساده‌تر شما باید بیست روز از خونریزی و لکه بینی ناشی از سقط جنین آزاد شده باشید. اگر بعد از 20 روز دچار خونریزی قاعدگی بشوید می‌توان آن را خونریزی واقعی قاعدگی دانست که معمولا 4 تا 6 هفته بعد از سقط جنین ایجاد میشود.

1 Likes

مرسی که تایپیک زدی اسما جون منم ۲۴ آذر سقط کامل داشتم ولی هنوز پریود نشدم البته با مامی یار تماس گرفتم گفتن که بین ۴ تا ۶ هفته طول میکشه تا پریود شین چون باید اول هورمون بارداری به صفر برسه تا بدن حالت طبیعی پیدا کنه

1 Likes

این ترشحات رو زیاد دارم اما رنگ و بوی بدی ندارن.

2 Likes

خواهش میکنم گلم. برای منم الان دقیقا چهار هفته شده

1 Likes

منم دارم اسما جون دقیقا ترشحاتم مثه روز تخمک گذاریه

1 Likes

عزیزم من بعد سقط تا۴۰ روز خونریزی داشتم قطع وصل میشد ک دکتر گف معمولیه.دیگه بعد از ۴۰ روزم دو هفته بعد پریود شدم دوره پریودمم بهم ریخته یبار ۲۳ روزه یبار ۲۰ روزه شده

2 Likes

من فقط ده روز خونریزی کردم و دقیقا روز دهم پاک شدم.

1 Likes

خوشبحالت

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.