تاخیر پریودی و لکه بینی و خونریزی

سلام خسته نباشید. من ده روز تاخیر پریودی داشتم که بعد از دوبار استفاده از بی بی چک مثبت شد. ولی بعد ده روز لکه بینی پیدا کردم وروز بعد خونریزی.وقتی آزمایش خون گرفتم منفی بود.چرا ده روز تاخیر پریود داشتم وچرا بی بی مثبت نشون داد. علت عقب افتادن چیه؟ آیا ممکنه این خونریزی برای بارداری باشه و مربوط به پریودم نباشه؟

سلام عزیزم
شما برای بارداری اقدام کردید؟

عزیزم اگر تو اقدامید این بهم ریختگی سیکل ماهانه و خونریزی طبیعی هست منم یک هفته بعداز نوعد چند تا بی بی زدم جفت خطها پررنگ شد و اما از منفی .شما فقط از،بده

1 Likes

خانم های عزیز آز دادم و تشخیص سقط جنین را دادن. متأسفانه سقط شد.تو آزمایش عدد 8 رانشون داد که دکتر گفت سقط شده. مثل پریودی بود بعد یه هفته پاک شدم ولی کمرم گاهی درد میکنه.

متاسفم عزیزم
انشالا بارداری مجدد تون بدون مشکل سپری بشه

برای بارداری مجددم خیلی نگرانم .میترسم دوباره سقط بشه . فردا نوبت دکتر دارم .بنظرتون به دکترم بگم چه چیزی را بررسی کنه که دوباره این اتفاق نیفته؟ آخه دکترم خیلی روحیه میده ومیگه چیزی نیست وخیلی ها این اتفاق براشون پیش میاد وگفت بعد یه ماه میتونی اقدام کنی نیازی به آز واینا نیست .ولی من میخوام بررسی بشه .روحیه سقط مجدد رو ندارم

حق با پزشک شماست عزیزم
نگران نباشید، چون استرس و نگرانی بدترین اتفاق هارو برای شما رقم می زنه

عزیزم معمولا دو سقط به بالا رو بررسی می کنن تا علتش مشخص بشه، بهش میگن سقط مکرر. شما نگران نباشید چون در اوایل بارداری سقط داشتید چیز خاصی نیست که پزشک تون گفتن یک ماه دیگه می تونید اقدام کنید. اگر سن بارداری تون بیشتر بود و سقط می کردید مجبور بودید 3 تا 6 ماه صبر کنید بعد باردار بشید

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.