تاخیر قاعدگی

سلام بچه ها من ۴ماهه اقدام به بارداری کردم ولی ماه پیش نزدیک ی ماه تاخیر داشتم بی بی و از منفی شد رفتم دکتر سونوگرافی انجام دادن مشکلی نبود بهم پروژسترون دو تا امپول دادن همون شب یکی رو تزریق کردم دوشنبه هفته پیش همون شب متوجه لکه بینی تا الان شدم ولی پریودیم شروع نشد.البته دومین امپول هم شب بعد زدم مشکل اینجاست که پریودیم شروع نشده و من باید برای بارداری قرصهایی که دکتر دادن باید شروع کنم .لتروزول و… چیکار کنم پریودیم شروع بشه صبر کنم یا ازین دمنوش گیاهی بخورم موندم بخدا لطفا خانمایی که تجربه دارین راهنماییم کنین

سلام عزیزم
بهتره با پزشک تون مشورت کنید
می تونید از طریق تلفن ثابت با شماره 02170701050 تماس بگیرید و با کارشناسان مامایی صحبت کنید

ممنون

1 Likes

امشب پریود شدم باید قرصایی که دکتر برا بارداری داده شروع کنم برام دعا کنین بچه ها

من ۳ روزه عقب انداختم حتی لک بینی هم ندارم لاتکلیفی اعصابم و بهم ریخته بی بی چک هم منفی بود گفتم اگه ۳ روز دیگه هم نشدم برم ازمایش بدم دعا کنید حامله باشم:persevere::persevere:

انشاالله عزیزم هرچی خدا بخواد مطمنا برای بندهاش بد نمیخواد پس اروم باش و بهش اطمینان داشته باش که برات بهترین میخواد

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.