تاخیر عادت ماهانه به مدت 10 روز

سلام ، من باید نهم این ماه عادت میشدم ولی لان 10 روزه عقب افتاده ازمایش بتا دادم منفی بود، این وضع از چبه ، خیلی نگرانم ، لطفا راهنماییم کنید

سلام .چون تو اقدامی ممکنه عقب یا جلو بیفته.حالت پری نداری؟

1 Likes

شاید بخاطر استرسه ک عقب زدی

منم دقيقا مثل شمام خيلي نگرانم نميدونم براچي اينجوري شده
من يه هفته ام دردعادت ماهيانه داشتم هرلحظه فكر ميكردم عادت شدم ولي نشدم
بعد از اون هفته دل دردم خوب شد ولي جواب ازمايشم منفي

سلام عزیزم
نگران نباشید این موضوع در زمان اقدام برای بارداری طبیعیه و ممکنه پریودتون عقب جلو بشه. بهتره به پزشک مراجعه کنید تا در صورت نیاز براتون پروژسترون تجویز کنن
این اختلال در قاعدگی بیشتر به علت استرس باردار شدن به وجود میاد

سلام عزیزم. منم این ماه باید 11 هم میشدم 17م شدم… دکترم گفت طبیعیه این تاخیرا. نگران نباش از استرسه که عقب میوفته. ریلکس باش. من تا ازمایش بتا دادم دیدم منفیه ریلکس شدم فرداشم پریود شدم.

آزمایش تیرویید بده

چندسال پیش تیروئیدم رو کامل جراحی کردم الان قرص میخورم

1 Likes

مممنون از همه
از دیروز لکه بینی دارم
هنوز حسابی ناراحتم
اعصابم خورد شده

خیلی سینه هام دردناک شده جوری که نمیتونم دستش بذارم. حالت پری قبل موعدم داشتم ولی الان ندارم. یه ذره فعالیت میکنم کمردرد میشم و با استراحت خوب میشم…

بالاخره پری بعد 39 روز اومد. خانم دکتر این موضوع توی اقدام طبیعی هست یا برم دکتر ؟ یه کم نگرانم تابحال اینقدر تآخیر نداشتم.

من پزشک نیستم عزیزم
بله این تاخیر طبیعیه اما اگر باز هم اتفاق افتاد باید علتش بررسی بشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.