تاخیر در پریودی و بی بی چک منفی

سلام. من کیست تخمدان درموئید سمت راستم حدود ۳ سانت دارم. ماه پیش رفتم دکتر گفتن عفونت شدید داری و قرص فلوکونازول و شیاف و پماد استفاده کردم. ۱۰-۱۲ روز قبل پریودی نزدیکی داشتم الان ۱۵ روزه از پریودیم گذشته ولی پری نشدم یه هفته سردرد سرگیجه حالت تهوع و درد دو طرف پهلو و زیر شکم گاهی کل شکم دارم. بی بی چک زدم منفی بود. امکان داره باردار باشم یا به خاطر کیست یا داروهاست ک استفاده کردم؟

سلام عزیزم
بهتره آزمایش بدید تا مطمئن بشید باردار هستید یا نه چون ممکنه جواب بی بی چک کاذب باشه

آخه استرس دارم اگه آزمایش منفی باشه بعد بخوره تو ذوقم

اگر باردار باشید این استرس برای جنین بسیاااار مضره پس بهتره آزمایش بدید تا از بلاتکلیفی در بیایید. اگر هم باردار نباشید باید به پزشک مراجعه کنید تا آمپول تجویز کنن برای باز شدن پریودی

باشه ممنونم

خواهش می کنم عزیزم
نتیجه رو زودتر به ما اطلاع بدید لطفا :rose::pray:

چشم حتما. امروز میرم

1 Likes

سلام آزمایشم منفی بود. 0.0 بود. باید چیکار کنم

سلام عزیزم
باید برید دکتر براتون آمپول پروژسترون تجویز کنن

سلام من دوباره رفتم سنو انجام دادم نوشته یک توده کیستیک و مولتی لوکولار به ابعاد ۴۵۳۵۴۸ mm واجد دو جز اکوژن به ابعاد ۱۴۱9 mm و ۱۲۱۴ mm در تخمدان راست مشهود است. یافته فوق به نفع تراتوم این تخمدان است.
خب این الان ربطی به پریود نشدنم داره؟

تراتوم منظور همون کیست درموئید هست که یه بیماری شایع خوش خیم تخمدانه

آها. خب الان واسه پریدی باید برم متخصص زنان تا آمپول بزنه؟

بهتره به متخصص مراجعه کنید

سلام به یک متخصص زنان ایمیل زدم گفتن باید جراحی بشم. من یه بار کیست تخمدان سمت چپ داشتم عمل کردم واسه همین تخمدان سمت چپم کوچکتر از حد معموله حالا ک کیست سمت راست دارم اینم عمل کنم ک دیگه نمیتونم باردار بشم :pensive:

الان برات ده تاصلوات فرستادم ان شالله خیرباشه

1 Likes

مرسی عزیزم

تا چند روز دیگه باید برم واسه عمل :sob::sob::sob::sob:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.