تاخير در پريود

سلام وقتتون بخير من ٢سال ك ازدواج كردم و از همون اوايل قرص ال دي ميخوردم١٠مرداد نزديكي داشتم و ١٦مرداد پريود شدم مثل هميشه با همون شدت خونريزي.ولي تصميم گرفتم ديگ قرص كنار بذارم و از شيوه هاي معمولي جلوگيري استفاده كنم الان اين ماه هنوز پريود نشدم دل درد و كمر درد دارم ولي نشدم هنوز!ميشه لطفا كمك كنين بايد چيكار كنم؟

باید صبر کنی عزیزم
وقتی مصرف قرص رو قطع می کنی اولش پریودی ممکنه یه کم عقب جلو بشه
طبیعی هست
نگران نباش :+1::blush:

3 Likes

سلام عزیزم
شما باید آزمایش خون بارداری بدید اگر باردار نبودید صبر کنید تا پریود بشید، یا به پزشک مراجعه کنید تا براتون آمپول تجویز کنن. همون طور که دوستمون فرمودن این اختلال در قاعدگی طبیعیه

2 Likes

سلام خانما من پريود هام هميشه منظم هستش ماه قبل پنجم اولين روز پريودم بود هميشه من سه روز زودتر از تاريخ ماه قبل پريود ميشدم اين ماه هم طبق هر ماه بايد 2مهر وقت پريودم بود ولي هنوز پريود نشدم البته چندتا نزديکي هم تو هفته دوم پريودم داشتم. امکان بارداري هست

سلام عزیزم
بله احتمال بارداری هست. فردا یا پس فردا می تونید آزمایش بدید تا مطمئن بشید عزیزم. یک شنبه دوشنبه هم می تونید از بی بی چک استفاده کنید اما احتمال خطا داره

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.