تاخير در قاعدگي

سلام به همگي
خانوما كسي بوده قاعدگي نامنظم داشته باشه ازمايش بتا بده منفي بشه بعد چند روز تكرار كنه ازمايشو مثبت بشه؟ لطفا كامل توضيح بدين
من خيلي نگرانم از دادم منفي شده قاعدگيم نامنظمه يه روز بعد از طولاني ترين سيكلم ازمايش دادم

كسي نيست جوابمو بده

آزمایش بتا دقیق لابد باردلر نیستی ک منفی شده

سلام عزیزم
آزمایش خون قبل از موعد قاعدگی هم بارداری رو نشون میده در اکثر موارد. نگران نباشید چون این اختلالات طبیعیه تو اقدام. چند روز دیگه صبر کنید اگر پریود نشدید به پزشک مراجعه کنید تا در صورت نیاز براتون آمپول تجویز کنن

سلام دوستان بارداریتون مبارک باشه ببخشید سوال دارم؟کسی بوده موقع عقب افتادن پریودی یعنی همون ماه اول ترشحاتش کم باشه یا همه ترشحاتتون از اول زیاد بوده؟من هنوز نمی دونم چرا عقب افتاد پریودم دنبال علائمم برام دعا کنیدممنون میشم از خانم حکیمی مامی یار گرامی اگه جواب دهند

سلام عزیزم
میزان ترشحات در افراد مختلف متفاوته
ممکنه اصلا علائمی نداشته باشید اما باردار باشید بهتره آزمایش خون بدید عزیزم

خیلی ازتون ممنونم خانم حکیمی انشاالله هر حاجتی دارین به حق این ماه عزیز خدا بهتون بده :heart_eyes:

1 Likes

میشه بیبی چک منفی بشه روز اول پریودی که عقب افتاده

خواهش می کنم عزیزم
ممنونم از دعای خیرتون :rose::rose::pray::pray:

بله عزیزم
بی بی چک رو باید یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی استفاده کنید اما باز هم احتمال داره خطا داشته باشه
آزمایش خون دقیق هست

ممنونم :heart_eyes:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.