تاثیر خواب بد بر جنین

بچه ها امروز یه خواب خیلی بدی دیدم که تو خواب جیغ گریه میکردم که شوهرم بیدارم کرد ازخواب بنظرتون رو بچه اثری نمیزاره این

کابوس بود ؟؟فک نکنم عزیزم چون فک کنم ماله این هورموناس که بعضی وقتا خواب بد میبینیم

اره والا خیلی بد بود

کابوس هر قدر وحشتناک هم که باشد ضرری برای جنین ندارد. در واقع این ضرر بیشتر متوجه مادر است. زیرا این گونه خواب‌ها که نشات گرفته از ترس و نگرانی شدید مادرند می‌توانند موجب اختلالات گوناگون در خواب از قبیل صحبت کردن در خواب یا حتی راه رفتن در حین خواب شوند. البته بروز این مسئله چندان نگران کننده نیست، ولی باید نسبت به خطرات ناشی از راه رفتن در خواب و احتمال افتادن یا سقوط از بلندی هوشیار بوده و جوانب احتیاط را کاملاً رعایت کرد. دیدن کابوس‌ها و خواب‌های آشفته در دوران بارداری بسیار شایع است، ولی اکثر آنها پس از زایمان و با تولد نوزاد پایان می‌یابند.

https://mag.farzand.net/article/51393/خواب‌های-آشفته-در-بارداری/

1 Likes

مرسی عزیزم

خیالم خیلی راحت شد مطلب تون خوندم بازم تشکر گلم خیلی مفید بود

خواهش می کنم عزیزم
انشالا همیشه خوابای خوب ببینید :sleeping:

منم امشب فک کنم کابوس دیدم توو خواب حرف میزدم /:

1 Likes

سلام عزیزم، دیگه استرس و انرژی منفیت یه جوری باید تخلیه بشه… فکر نمیکنم برای جنین مشکلی باشه.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.