تاثیر اورژانسی

دوستان درسته که میگن اگه قرص اورژانسی رو اشتباهی زیاد از حد معمول مصرف کرد و یا بیشتر از یک بار تو یک‌ماه مصرف شه تاثیرش‌میاد پایین و در مواردی کاملا بی تاثیر میشه؟
تجربه ای دارید در این‌موضوع ممنون‌میشم بگید

نه اینطور نیست قرص اورژانسی کارشو درست انجام میده اگررر به موقع خورده بشه ولی اینکه پریود عقب میافته یا شدید میشه و یا تغییراتی از این مدل به خاطر اینه که قرص اورژانسی سیکل رو بهم میریزه حالا اگر توی یک ماه دوبارم خورده بشه که دیگه تاثیرش توی بهم ریختن سیکل بیشترم میشه

تاثیرش کم یا زیاد میشه رو نمیدونم ولی من زیاد ازش مصرف کردم چند ماه هی مصرف میکردم زد کلا همه چیز وبهم ریخت هم پریم نامنظم شد هم تنبلی تخمدان گرفتم هم پلی کیستیک شدم

1 Likes

قرص اورژانسی رو تاریخ دار مصرف کنید.من شنیدم زیادش خوب نیست هر۶ماه یک بار مصرف بشه اگه اشتباه نکنم

من رفتم دکتر گفت قرص اورژانسی رو سالی یه بار باید استفاده کرد اگ بیشتر استفاده بشه باعث ناباروری میشه

1 Likes

دیگه بهتر.من شنیدم روی عصب های مغز هم اثر میزاره

انقد بده پس چرا وجود داره اصلا آدم بخاطر یه کار هزار تا چیز رو خراب کنه

اسمش روشه اورژانسی،زن وشوهر ها باید مراقبتشون بیشتر باشه گلم

موافقم این همه وسایل جلوگیری هست

اتفاقاتاثیرش کم میشه اونم اساسی طوری که روی من جواب نداد

1 Likes

باردار شدی یعنی؟

بله دخترمم الان17ماهشه

خداییش اگرخدا بخواد با اورژانسی هم میشه…

زنده باشه

ممنونم سلامت باشین اره بابامن 3ماه اول که کلااسترس داشتم بعدم همش تاماه اخرهمش سرکلاس بودم امتحانای4ساعته داشتم وخلاصه کلی مصیبت بقول شمااگه بخادبمونه میمونه

تو زمان مناسبش خورده بودین و بازم باردار شدین؟

نه عزیزم خیلیم خطرناکه هر1دونش تا1ماه رحم وتخمدانارو تنبل وغیرفعال میکنه منم همین اشتباهو کردم نتیجشم دیدم

منم 2ماه خونریزی داشتم بعدم پریودیام شدهر2یا3ماه همه بدنم بهم ریخت تنبلی تخمدان گرفتم تا1سال تواقدام بودم ولی نمیشد

اره بعداز3ساعت رابطه خوردم باهم خوردمم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.