تاثیر اشعه موبایل بر جنین در دوران بارداری

آیاشمامعتادگوشی وفضای مجازی هستین؟درطول روزچندساعت گوشی دستتونه?مضرات آن دردوران بارداری چیه؟

1 Likes

من قبلاخیلی توتل واینستابودم،ولی وقتی باردارشدم اوناروپاک کردم،ازوای فای هم استفاده نمیکنم وبسته اینترنتی میزنم،فقط وقت خواب نیم ساعت قبلش باگوشی ورمیرم،ولی بازهمسرم میگه برابچه خوب نیس,جدی خوب نیس؟

نه عزیزم اصلا ثبات علمی نداره و هنوز ثابت نشده که گوشی تو بارداری مشکل سازه یا نه. من سر پسرم از ماه پنجم بارداری همش گوشی دستم بود و حتی قران و دعا هم از،گوشی میخوندم برای اطلاعات در مورد جنین هر ماه سرچ میکردم مطالب میخوندم .خداروشکر هیچ مشکلی ام برای پسرم پیش نیومد شما هم نگران این چیزا نباش

1 Likes

چشم ممنون ازپاسخگوییت عزیزم

1 Likes

عزیزم ببخشید تیتر سوال و عنوانت رو تغییر دادم برای جوابگویی راحتتر

1 Likes

خواهش عزیز

سلام عزیزم. والا منم فکر نکنم درست باشه‌. البته هرچیزی اعتدالش خوبه و زیادروی خوب نیست.
مادرا رو از همه چی میترسدنن بعد میگن دوران بارداری استرس نداشته باشین.
هی میگن وای فای مضره ، رنگ و لاک و اسپری و ارایش مضره.
بچه لگد نزد حتما خطریه
بخدا سر همین مورد آخر اگه بدونی سر دخترم چقدر ماه های آخر هم خودم استرس گرفتم هم مامانم.
اخرش ماما گفت اینا همش الکیه. زیاد خودتونو درگیر این چیزا نکنین

1 Likes

آرزو جان هنوز تاثیرات منفیش قطعی نشده اما همه کارشناسا تاکید میکنن محدود استفاده کنید
منم خیلی استرس داشتم اما کنترلش سخت بود
باور کن به دلایل مختلف روزانه دو ساعتی با تلفن حرف میزدم
به قول اسما جان منم بیشتر دعاها و قرآنمو و گروه های ختمی که داشتم رو با گوشی انجام میدادم
همیشه نگرانیش باهام هست
چون استفاده زیاد برای همه خصوصا مغز خوب نیست
زبونم لال بشه یکی از دلایل شیوع سرطان مغز رو توی کودکان استفاده زیاد از گوشی اعلام کردن

امیدوارم هیچ بچه ایی بخاطر گوشی و اینترنت دچار مشکل نشه
واقعا زندگی هامون جوری شده که معتادیم ب استفاده ازش و کنترلشم خیلی سخته

2 Likes

ممنون ازپاسخ هاتون عزیزان

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.