ب نظرتون کارم اشتباه بود

دخترا بیاین اینجا ببینین حرفم بد بود یا نه

ی دوستی دارم دو ساله با یکی دوست شده از جونشم واسش مایه میزاره پسره هم ادم بدی نیست همدیگه رو دوس دارن

این دختر منتظره با پسره ازدواج کنه اما پسره ازش خاستگاری نمیکنه

بهش گفتم چرا زندگیتو این دوسال گذاشتی پای کسی که حاضر نیست ازت خاستگاری کنه از حرفم دلخور د خداشاهده فقط خواستم نصیحت کنم دلم میسوزه این همه پرپر میزنه پسره ازش خاستگاری کنه

میگه همو دوسداریم اخه دوسداشتن کافی نیست ب نظر من باید پسره در عمل دوست داشتنشو نشون بده

انقد ناراحتم براش ک خدا میدونه:confounded: خیلی هم دستشون خالیه باز با این حال واسه اون هدیه میخره بهش گفتم وقتی برات نمیخره چرا هزینه میکنی گفت من از بس دوسش دارم دست خودم نیست

حالا چون بهش گفتم کارت اشتباهه زندگیتو دوساله معطلش کردی دلخور شده

ب نظرتون من مقصرم؟

6 Likes

فقط دسته بندیت:expressionless:

2 Likes

درست نمیشه هرکار میکنم

2 Likes

نه گلم چرا تو مقصر باشی
میدونی اینا اول راهن وقتی تو زندگی سختی بکشن تازه میفهمن باید برا هیچکس زیاد ارزش قائل نشد منم همینجور بودم مثه دوستت بااینکه چیزی نداشتم ولی براش همه چی میخریدم الان میفهمم فقط دوست داشتن کافی نیست

3 Likes

بخدا همینو بهش گفتم

گفتم بهش وقتی دستت خالیه چرا چیزی میخری وقتی نمیاد خاستگاریت چرا ب پاش موندی

از حرفام رنجید

2 Likes

حرفت درست بوده انشاالله پسره دلشو نشکنه.
تو حجتو تموم کردی خودش میدونه

4 Likes

منم ناراحت میشدم بعضی وقتا پرخاش میکرد ک بشما چه ربطی داره و فک میکردم طرف داره حسودی میکنه بیخیالش باش خودش اخرش میفهمه نباید اینقد ارزش قائل میشد

2 Likes

خیلی بدبخته خداکنه دلش نشکنه:pray:

1 Likes

اره البته سعی میکنم دخالت نکنم تو رابطشون

1 Likes

آمییین.
پس اگه دوستت جای من بود با اینکه به سختی با شوهرم به هم رسیدیم و حالا هم باردارم دوستم میگه یه روزی ترکت میکنه اون موقع روی من حساب کن!!!چیکار میکرد؟ول کن بابا

1 Likes

اره والا بخدا خودم از ناراحتیش گریه کردم وقتی رفت اخه شرایط زندگیشو خبر دارم دلم میسوزه براش

1 Likes

ن گلم کار خوبی کردی به هر حال ی تلنگره

1 Likes

اره عزیزم. ممنونم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.