ب نظرتون راسته ؟؟

:joy::joy: الان زدم گوگل ک دیدم الکیه پلیس هشدار داده بود ک شماره کارتو در اختیار این جور افراد نزارین

شوهر احمقه من شماره کارتم داد گفتم نده ها گوش نکرد حالا خداروشکر صد تومن بیشتر توش نبود همونم برداشتن:laughing:

1 Likes

نه عزیزم سرکاریه
حالا اسمشو زدن افق کوروش دوروز بعد ک مردم گول خوردن اد کردن تعداد رفت بالا اسم گپو عوض میکنن مینویسن ستاد حمایت مجازی از فلانی :neutral_face:
من چن بار پیش اومده برام

1 Likes

اکثرا موافق انتخابات و اینجور چیزا زیاد میشه این گروها

1 Likes

دروغه گلم اعتمادنکن:kissing_heart:

اطلاعی ندارم آبجی حتما از یه جایی سوال کن بعدن بارداریتم مبارک :dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::star_struck::dancer::star_struck::nauseated_face::dancer::star_struck::dancer::star_struck::dancer::star_struck::dancer::star_struck::dancer::star_struck::dancer:

1 Likes

فداتبشم عزیزم ممنون :heart_eyes:

دروغن اینچیزا ک اد کن پول بگیر فیک هستن

1 Likes

من گروهای این مدلی عضو بودم کلی هم ادد زدم هیچی نشد. دروغه عزیزم

1 Likes

بنظرم دروغه،منم ی بار ادد کردن تو همین گروه افق کوروش،حتی یکی از ادمیناش پروفایل مذهبی بود،منم زودباور:confused:فوری همسرمو ادد کردم چون مخاطب زیاد داشت گفتم باید :neutral_face:ادد کنی.ولی خبری از واریزی نشد:weary:منم خسته و کوفته لفت زدم

1 Likes

نه فامیل ما اد کرد هرچندتا گفتن بعدش بهش گفتن ۵۰ هزار فکر کنم اول باید واریز کنی بعد پول رو بدیم همشون دروغه اگه تو اون گروه بمونی میبینی اسم گروه بعده چند هفته عوض میشه

2 Likes

نه ی قرونم نمیدن بهت همه مخاطبتاتم میفهمن تو بخاطر پول اددشون کردی ابروت میره،من خودم زخم خورده ی این موضوعم:laughing:

1 Likes

من ک میگم اینا الکیه ولی در کل ادم اگر یه موقع هم خاست شماره کارت به ناشناسی بده یه شماره حسابی ک توش پول نیست و قرارم نیست هیچ موقع پول داخلش بیاد باید بدی من ک اعتماد نمیکنم کلا بهشون ک راست میگن

2 Likes

والا گلم ما هروقت از این کارا کردیم الکی بوده اینم مطمئنن الکیه و سرکاریه ولی واسه سرگرمی بد نیس برو شماره کارتتم فقط بنویس بده عکس از خود کارتت نده کارتتم توش پول نذار بمونه خالیش کن محض سرگرمی ببین پول میریزن یا ن:wink:

1 Likes

هشدار هشدار / هرگز و هرگز در گروههای ادد کن و پول بگیر عضو نشوید و احیانا اگر عضوتان کرده اند، هرچه سریعتر گروه را ترک کنید که ممکن است اطلاعات کارت بانکی تان را پیدا کنند و حسابتان خالی شود! لطفا اطلاع رسانی کنید تا جلوی این شیادها گرفته شود!

🇯‌🇴‌🇮‌🇳 ↯
:red_circle: @gilasmilas :large_blue_circle:

1 Likes

مرسی عزیزم از گروهش لفت دادم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.