بی خوابی و بی قراری

دختر من نزدیک ۵۰ روزشه. یه مدته شبا رو خوب میخوابه روزا فقط گریه میکنه و بی قراری میکنه و خواب نمیره موقع شیر خوردن هم خیلی بی قراری میکنه دست و پاشو تکون میده مدام سرشو جلو عقب میبره. فقط وقتی تو بغله و راه میری خواب میره. علتش چی میتونه باشه.

خدا نکرده شاید کولیک باشه ؟متن قالب‌بندی شده

عزیزم لحتمالا کولیک داره یا همون دل درد. بهش قطره دایمیتیکون بده روبه شکم بخوابونش اما حواست بهش باشه رودهن نیفته.پسر منم همینطور بود میخوابوندم رو شکم دو سه ساعت میخوابید. شکمش نفخ میکنه که بیقراره

عزیزم اینکارم میتونی بکنی.چهار زانو بشین برعکس بخوابون رو پاهات جوری که قسمت شکمش روی ران پات باشه اگر گاز معده اش خالی شد عالیه و دردش خوب میشه

چند سری با روغن بادام کل بدنش حتی پشت گوشاش رو چرب کن و محکم توی قنداق بپیچش
خوب میشه
حالا خیلی فشارش ندی توو قنداقا

دليلش فقط دل درد هست حتما بادگلوشو بگير :wink:

این کار رو که گفتم بخاطر اینه که دل درد و سردی بدن بچه دفع بشه و راحت بخوابه

عزیز اما الان دیگه حتی خود دکترا هم قنداق رو منع کردن

علتش چیه

جریان خون به خوبی توبدن گردش نمیکنه

عه یعنی باید ازاد رهاش کنیم :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

1 Likes

به این علت که بچه های دهه نود سیستم بدنیشون جوریه که جنب و جوش زیادی دارن اگر جلو تحرکشون رو بگیریم عصبی میشن همین باعث میشه رو خلق و خوشون تاثیر بذاره

کوليک داره از داروهايي ک توش نعنا داره هم اگه رفلکس داره حتما استفاده نکنيد من شربت کامي وي ميدادم کاملا گياهي بدون عوارض به بچه من که ساخت و عالي بود ولي خوب شدت دل درد متفاوته در بچه ها من داروهاي زيادي استفاده کردم اين خوب بود

عزیزم منم تقریبا سه ماه و خورده ایی این مشکلو با دخترم داشتم خدا تحملت رو ببره بالا که کلافه نشی من دیگه حرفای تکراری نمیزنم همینطور که دوستان گفتن توصیه هاشونو انجام بده،،،یه تجربه شخصی از خودم ما از همون هفته های اول قطره پدی لاکت براش میگرفتیم قیمتشم ۳۳تومنه خیلی گرون نیست بهتره که روزانه بش بدی واقعا عالیه از طرفی ایمنی بدنشو میبره بالا به راحتی مریض نمیشه،،قطره کولیک زد هم خیلی عالیه
بالای یک ماهشم هست میتونی شربت گریپمیکسچر بش بدی اونم آرومش میکنه
یه شربت دیگه ام ما میگرفتیم بدک نیست ب اسم اهورا نی نی اینم کاربرد داره برای دل درد نوزادا
اگه شیر خودتو بش میدی خیلی مراقب خورد و خوراکت باش غذای نفخ زا بخوری طفل معصومو ب دردسر میندازی خودتم باش اذیت میشی گلم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.