بی خوابی در بارداری

سلام دوستان من ۱۲ هفته هستم ولی وقت خوابم کاملا بهم ریخت درست خوابم نمیبره شب به زور تا خوابم ببر روزها همین جور ولی قبلا اینجوری نبودم :smirk::persevere::disappointed_relieved:

عزیزم عادیه.احتمالا استرس این رو داری که نکنه رو شکم بخوابی موقع خواب سمت چپ بخواب ی بالشت هم بذار وسط پاهات تا بدون استرس باشی قبل خواب سدره حشر و ملک بخون راحت خواب میری

ممنون عزیزم

وای منم همینجورم شبا تا چهار پنج بیدارم اصلا خوابم نمیبره انقد کلافه و خسته شدم همشم ترس اینو دارم که نکنه بچم به دنیا اومد همینجور باشه شب تا صب بیدار بمونه همش اطرافیانم میترسوننم که بچت شبا اذیتت میکنه خواب برات نمیذاره سعی کن الان ساعت خوابت درست باشه ولی چجوری سعی کنم آخه نمیشه :joy:

سعی کن خودت رو اروم کنی وبخابی نی نی که بیاد شب بیداریا شروع میشه ها :grinning::grinning::grinning:

میگیم قربون نفس شون تو شکم باز بیخوابی وقت تولد هم باز بیخوابی باید کشید :joy::rofl::smile::hugs::laughing:

منم هیچ خوابم نمیاد تازه دلمم درد میگیره

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.