بی بی چک گذاشتم جواب منفی هست یه بار لک بینی داشتم

با سلام من 23اردیبهشت پری تموم شد و27اردیبهشت برا بارداری اقدام کردم و اینکه چندروز بعدش حالت تهوع داشتم و موقع پری شدنم زیر دلم خیلی درد میکرد و تیر میکشید و کمر درد و پاهام بی حس میشد دوهفته بعد از نزدیکی بی بی چک گذاشتم منفی شد و الان پری نشد یک هفته عقب انداختم تو این یک هفته زیر دلم خیلی درد میگیره طوری ک انگار پری شدم ولی خبری نیست تو این یک هفته دوبار دیگه بی بی چک استفاده کردم و منفی بوده و امروز ک هفت روز از تاریخ پری گذشته یه لک سفید داخلش قهوه ای کمرنگ دیدم آیا نشانه چیست؟ بی بی چک منفیه و پری هم نمیشم میشه راهنماییم کنید خیلی نگرانم

1 Likes

سلام عزیزم منم مث شما اردیبهش اقدام بود.
لکه بینی داشتم
و ۹روز از پری گذشت و من نشدم بی بی منفی بود
ولی تخمدان و پهلو درد ودل درد و ضعف شدید تند تند گشنم میشد.
رفتم از دادم منفی بود بتا ۲ بود
و تاالا پری نشدم من رفتم دکتر الان امپول داد پری بشم.
سونو کرد گفت مشکلی نداری و فولیکول های خیلی خوب داری
میگم برو ازمایش بده ایشالا که مثبت باشه اگه یه درصد نبود سریع برو دکتر تا داروی تقویت تخمک گذاری بده

1 Likes

یعنی شمام باردار نشدی؟؟؟ الان یک هفته گذشته زود نیست برم ازمایش ؟

ن عزیزم اگه باردار باشی همون روز موقع که باید عادت ماهیانه بشی نشدی بی بی چک میزنه اگه باردار باشی همون روز جواب میده مثبت ولی خیلی کم رنگ گلم یه هفته یا ده روز خیلی زیاد آزمایش خون بده مطمن بشو نشدی هم سری برو دکتر وضعیت واسه اش توضیح بده ان شاالله دارو بهت میده اگه مشکل تخمدان ها نداری همون برج باردار میشی

نه عزیزم.الان ازمایش بدی معلوم میشه الکی منتظر نمون و ذهنتو درگیر نکن برو از بده خیالت راحت بشه

مرسی عزیزم

الان فقط 7روز از پری گذشته نشون میده؟

عزیز من سری قبل از بارداری دقیقا همین مدلی شدم که دکتر رفتم و دکتر آمپول پروژسترون داد تا پریود شدم ولی ماه بعدش باردار شدم
میگن عقب انداختنای پریودی نشونه خوبیه، نشونه اینه که تخمکات دارن آماده باروری میشن
بنظرم بهتره این ماه اگه دکتر قرص محرک تخمک داده استفاده نکنی و بدون قرص اقدام داشته باش، اگر نشد ماه بعدش قرص استفاده کن
من دکترم بهم قرص کلومیفن داد ولی گفت از ماه بعد شروع کن که قبل از استفاده از قرص باردار شدم

اره عزیز، حتی ممکنه خیلی زودتر مثلا روز پریودیت یا حتی زودتر هم نشون بده

پس من باردار نمیشم باید دوباره اقدام کنم باردار بشم برا ماه بعدی؟

ممکنه
اول باید آزمایش بدی تا مشخص بشه
گاهی بی بی چک اشتباه میکنه
فردا برو آزمایش بده خیال خودتو راحت کن

بازم ممنونم خانومی

سلام عزیزم
برای آمایش زود نیست حتما بدید. اگر باردار نبودید دکتر بهتون پروژسترون میده تا قاعدگی تون باز شه. انشالا خبرای خوش بدید بهمون :blush:

سلام.اگه اطمینان دارین که باردار نیستین.یه دونه آمپول پروژسترون ۲۵ و یه دونه آمپول استرادیول.با هم تزریق بشه

عزیز چی شد آزمایش دادی؟

آرررررررره
دقیق هم نشون میده
از دو روز قبل از شروع قاعدگی ممکنه نشون بده
روزی هم ک باید پریود بشی هم بهتر نشون میده
امروز هم ک هفت روز از قاعدگیت گذشته که وحشتناک دقیق نشون میده :grin::sweat_smile:

صبح ازمایش دادم جوابش بعدازظهر میگرفتم که متاسفانه پری شدم الکی الکی 50تومان پول ازمایش دادم

ای وای
اشکال نداره عزیزم
انشاءالله این ماه خبر خوب میدی بهمون

واییی آزمایش خون معمولی 50 تومن؟ چه خبره؟؟؟؟

اره والا مگه شما چقد دادی
من البته آزاد رفتم با دفترچم گفت میشه35

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.