بی بی چک هاله دار مثبته ایا

خانما من امرو ۱۵روز ازتزریق امپول اچ سی جیم میگزره صبح بی بی چک زدم یه هاله خیلی کمرنگ انداخت بنظرتون اثر امپوله؟؟تو نت که میگن ۱۴روز بعد امپول بطور قطع اثر امپول میره…عکسشو میزارم نظر بدین لطفا ببینم شماهم میبینید

چجوری عکس بزارم؟؟؟

پاسخ رو که بزنی سمت چپ پایین یه مستطیل هست که توش یه کوه هست. اسناد رو میزنی و عکس رو از گالریت بارگذاری میکنی

مینویسه حجمش زیاده…هرعکسی میخام بزارم همین مینویسه اخه

از عکست اسکرین شات بگیر
یا تو تلگرام واسه خودت بفرست بعد ذخیره کن

مرسی از راهنماییت ابجی :kissing_heart::kissing_heart:

خواهش میکنم
این که مثبته. اما بذار پریودت عقب بیوفته دوباره تکرار کن

1 Likes

ان شا الله که مثبت واقعی باشه

وای جدی میگیییی؟؟؟همش فکرمیکنم خودم توهم زدم

وای برام دعاکنید خواهش میکنم

منم خط دومو کمرنگ دیدم.
چند روز بگذره اگه پررنگ تر بشه یعنی هورمون بتا داره تو بدنت بالا میره و بارداری

اره عزیزم مثبته ولی خط تی خیلی کمرنگه ان شاءالله که بارداری.
ازمنم خط تی هاله انداخت دوروز پیش آز دادم منفی شد حالا چندروز دیگه صبر میکنم بعد تکرار میکنم ان شاءالله از منم +‌ بشه

1 Likes

ان شاءالله که مثبت مال من روز موعد قادگی م زدم همین حاله انداخته سه روز تکرار کردم بازم یکم از اولی ها روشن تر شد رفتم آزمایش دادم روز چهارم گفته مثبت ان شاءالله مال شما هم مثبت باشه ولی باید صبر کنید تا موعد قادگی تون همون موقعه دوبار تست بزن من موعدقادگیم ۸ بود ولی من ۳۱ زدم منفی بود صبر کردم تا موعد خودش

منم روز پریودیم زدم همچین هاله ای انداخت ولی باز منفی شد تا بعد 17-18روز باز مثبت شد

مال من هم هاله کم رنگ شد خیلی خوشحال شدم ولی پری اومد ان شاءالله که مال شما درست باشه .استرس نداشته باش

شاید لانه گزینی بود ن عادت چند روز شدی اگه دو روز تا سه روز بودی بعدش چند روزی دوباره تست بزن این نشون میده توعلاعم بارداری تو وجودت هست

نه بابا پری بود تازه این دفعه تا ۱۰ روز هم اومد البته روزای آخر لکه بینی بود

مرسی از همتون :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:برام دعا کنین باخبر خوش بیام

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.