بی بی چک من مثبت

سلام دوستان وخانم حکیمی عزیز بی بی چک من مثبت شدامروز:heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

4 Likes

عزیزم مباااااارکه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: رفتی ازمایش بدی؟
خدا برات نگهش داره حسابی ازش مواظبت کن:heart_eyes::sunglasses:
رازهای موفقیتت رو هم بگو ک تجربه بشه برا قبل بارداریا:blush::pray::kiss::kiss:

مبارکه عزیزم بسلامتی این دوران وطی کنی انشاالله،حتماآزمایش تیتربتابده

سلام خانمی.مبارکه🌹
چند روز از موعدتون گذشته؟

قربون همتون

فرداموقع پری هست.من لتروزول خوردم امپولhcgهم زدم بیست ساعت بعدتزریق و۱۲ساعت بعداقدام اول اقدام کردم

هنوز آزمایش ندادم ایشالا فردا.ناشتاباید از بدم؟؟

نیاز به ناشتا بودن نداره…من خودم آزمایش ندادم…منتظر موندم هفته هفتم رفتم سونوگرافی که خدا رو شکر صدای قلبشو شنیدم

خدارو شکر عزیزم خیلی خوشحال شدم❤

خداروشکر انشالله به سلامتی این دورانو طی کنین برا همه موتطرا دعا کنین

تبریک میگم عزیزم بسلامتی این دوران طی کنی :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::heart:

تبریک میگم عزیزم روزی همه اونا که در انتظارن.برا همه دعا کن

تبریک میگم بهت عزیزم این حس قشنگو ایشالا هم خودت هم نی نی قشنگت سلامت باشید:hugs::heart_eyes::heart_eyes:

وای عزیزم مبارک باشه
انءشالله بسلامتی بدنیا بیاد

1 Likes

چه خوش خبر :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:مبارکه:heart_eyes::heart_eyes:
ان شاله قسمت همه :blush::blush::blush:
انگار من باردارم :sweat_smile::sweat_smile:
قلبم خیلی خوشحال شد از این خبر :hugs::hugs::star_struck::star_struck:
ان شالله بارداری خوبی داشته باشی:blush::blush::blush:

3 Likes

عزیزم من هم ازاین بی بی چک استفاده کردم ازهمینی ک عکسشوفرستادی وبی متاسفانه مثبت کاذب بود بنظرمن این مارک بی بی چک ب دردنخورهس.اماایشالا مال شما کاذب نباشه

حتما برو ازمایش بده :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ان شاءالله سالم باشه مبارکهههههه

تبريك ميگم عزيزم:heart_eyes::kissing_heart::rose:
ي لطفي كنيد اونايي ك باردارين ميرين ازمايش بياين بازم بگيد كه خوشحاليمون كامل بشه و خيالمون راحت ك ي نفره ديگه موفق شده😉

ممنونم از همتون عزیزانم چقدمهربونید:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:فردامیرم جوابشومیدم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.