بی بی چک منفی و تاخیر پریود

سلام به همه ی خانمای گل
من تو ماه ۶اقدامم هستم. پریودم نامنظمه بین ۲۷روز تا۳۳ روز وقتایی ک استرس دارم یا کارای سنگین میکنم بین این دو طیف میرم ولی معمولا ۲۸روزه یا۳۰ روزه هستم الان ۷روز از تاریخ آخرین پریودم گذشته دیروز بی بی چک زدم منفی بود ولی دو هفته س درد شبیه پریود زیر دلم دارم تخمدان هامم درد میگیره ترشح هم دارم ولی دردم پیوسته نیست دوباره قطع میشه احساس میکنم هر لحظه پریود میشم.کیست و عفونت دوماه پیش نداشتم.احتمال بارداری هست؟

سلام عزیزم بهتره بری آزمایش تیتربتابدی

میترسم ناامید بشم

سلام عزیزم
بله احتمال بارداری هست و حتما باید آزمایش بدید تا مشخص بشه
استرس و بلاتکلیفی خیلی بدتر از دیدن جواب منفیه. استرس روی تمام سیستم بدن شما تاثیر می ذاره. الان اگر باردار نباشید این تاخیر توی قاعدگی تون هم به خاطر همین استرس هست
برای مادر شدن خیلی فاکتورها لازمه مثلا داشتن صبر و آرامش و توکل

ممنون از پاسختون
اره کاملا درست میگین استرس خیلی مشکل ساز میشه. شوهرم میگه یکم صبر کن چون بی بی چکم منفی شد.
بنظرتون یکی دو روز دیگه صبر نکنم؟

خواهش می کنم
عزیزم اصلا به جواب بی بی چک نمیشه اعتماد کرد. نیازی نیست صبر کنید چون دو سه روز هم از موعد بگذره آزمایش خون دقیق نشون میده

باشه چشم فردا صبح میرم
دعا کنید برام انتظار سخته🙏

1 Likes

امیدت به خداباشه عزیزم،چندتا بی بی چک زدی؟؟؟

انشالا که مثبته :rose:

خدا خودش دل همه رو دم عیدی شاد کنه. ی دونه دیروز صبح زدم
ی دونه هم ۱۶ م

1 Likes

توکل بخدا ممنون

1 Likes

البته من کیت هم ک قبلا استفاده میکردم اصلا واسم هیچوقت روز تخمک گذاری نشون نمی داد فکر میکردم کلا تخمک ندارم بعد ک دکتر رفتم گفت ربط نداره ولی ازمایشamhک ذخیره تخمک هست دادم نرمال بود
هنوزم تعجب میکنم چرا کیت واسه من نشون نمیداد

آزمایش دادم منفی بود خیلی حالم بده هشت روزه از پریودم میگذره هنوزم نشده واقعا خسته شدم دیگه کاش بمیرم

1 Likes

طبیعیه که ناراحت باشید اما باید صبرتون رو بیشتر کنید
مادر یعنی کوه صبر و استقامت
مادر یعنی آرامش
اگر از الان خسته شدین بعد از به دنیا اومدن نی نی تون که با خودش هزارتا مشکل میاره حسابی کم میارین
بی خوابی، گریه، بیماری، کار خونه، شیطونی، لجبازی، پی پی یا جیش روی فرش و … همین طور که بزرگ تر میشه مشکلاتش هم بزرگ تر میشه. حالا وضعیت مملکت رو به این مشکلات اضافه کنین که نه پوشک گیر میاد نه شیر خشک

3 Likes

همه ی اون مشکلات ب جون میخرم ولی مردم ک دست از سرم برنمیدارن رو نمیتونم تحمل کنم دیگه هر کی از راه می رسه میگه بذار بچه گیرت بیاد خسته شدم دیگه

2 Likes

حرف مردم که هیچ وقت تمومی نداره شما نباید اجازه بدید تاثیر بذاره روتون

3 Likes

:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

سلام گلم ، آخه گریه و نا امیدی چرا ؟
چرا به همه اونایی که بهت حرف میزنن ، نمیگی تازه داریم به بچه دار شدن فکر میکنیم و تا یه سالم وقت داریم ؟
اونا که نمیدونن ۶ ماه اقدام کردی !
یطور قاطع و با احترام رفتار کن که دیگه اجازه این حرفا رو بهت ندن.
ببین گلم ، تجربه ای که من خودم داشتم و خانوم حکیمی عزیز هم همیشه میگن اینه که اصلا تو رابطتون به اینکه یعنی این رابطه باعث مادر شدنم میشه فکر نکن.
من خودم بعد عروسی ، همش دوست داشتم زود مادر بشم ، ۳ ماه بعد عروسیمون وقتی یه هفته عقب انداختم گفتم حتما باردارم اما هم بی بی منفی شد و هم آزمایشم.
حالم گرفته شد ، سعی کردم دیگه فکر نکنم ، و درست تو همون ماه فهمیدم که باردارم.
ببین وقتی بهش فکر میکنی ، همش استرس اینو داری که باردار میشم ، وای نزدیک موعدمه ، وای امروز باید میشدم و همین رفتار کوچیک ، یه دنیا استرس و تغیرر هورمون به همراه داره که پریود عقب میفته و ما خوشحال که بارداریم اما نتیجه متاسفانه عکس میشه.
ببخشید پرحرفی کردم ، رو خودت کار کن که از رابطت لذت ببری و به مادر شدن اون ماهت فکر نکنی.
ان شاء الله که سال جدید ، عیدی خوبی از خدا بگیری و اینجا خبر بارداریتو بدی.
یادت نره که جلو اطرافیانت محکم و قاطع باشی

1 Likes

سلام عزیزم
ممنون از دلگرمی و حرفای مفیدت
هم از شما هم خانم حکیمی ک تونستم اینجا باهاتون درد دل کنم و بهم آرامش دادین.
سال خوبی برای همه ی شما عزیزا و همه ی مردم آرزو دارم

2 Likes

خواهش میکنم عزیزم.:heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.