بی بی چک منفی قبل از موعود

سلام
خانما من این ماه چهارمین ماهه اقدامم بود
چهار روز قبل از موعود بیبی زدم منفی بود بنظرتون امکان داره بعد از موعدم مثبت بشه یا نه دیگه منفی شد ؟ دوره هامم ۲۷ روزست

1 Likes

خیلی زود زدی
بزار موعدت بگذره بعد بزن

2 Likes

یهویی شد اصلا میدونم خیلی اشتباه کردم ولی منفی شد و خورد تو ذوقم
حالا که منفی بود پس یعنی منفی ارع ؟

سلام عزیزم
زود زدی صبر کن

امکانش هست یعنی تغییر کنه ؟
کسی بوده تاحالا که شنیده باشین ؟

2 Likes

نه نشون نمیده الان
فقط آزمایش خون میتونه الان نشون بده

1 Likes

خیلی زود زدی صبرکن اگه پریودنشدی بعدموعدت بزن

من شنبه موعدمه میخوام اگه نیومد تا چهارشنبه بمونم بعد بزنم

2 Likes

ولی این منفی که دیدم خیلی حالم گرفته شد جون علائم داشتم

1 Likes

افسرده شدم :smirk::expressionless:

هم بی بی چک و هم آزمایش خون از طریق بررسی میزان هورمون hcg یا همون هورمون بارداری می تونن تشخیص بدن که شما باردار هستید یا خیر
این هورمون بعد از لقاح به مرور شروع به زیاد شدن می کنه
بی بی چک میزان این هورمون رو در ادرار می سنجه و اصلا دقیق نیست آزمایش خون میزان این هورمون رو در خون به طور دقیق مشخص می کنه
ممکنه باردار باشید ولی میزان این هورمون در ادرار تون به حدی نرسیده باشه که بی بی چک بتونه تشخیص بده یا مارک بی بی چک خوب نیست
همه اینها رو گفتم که بگم بی بی چک نمی تونه به این زودی باردار بودن یا نبودن شما رو تشخیص بده چون حتی اگه باردار باشید سطح هورمونی که باعث مثبت شدن بی بی چک می شه در بدن شما بالا نرفته برای همین تنها راهش اینه که صبر کنید
اگه تاخیر در قاعدگی داشتید آزمایش خون بدید چون بی بی چک حتی تا هفته 5 بارداری هم ممکنه نتونه بارداری رو تشخیص بده

1 Likes

خیلی ممنونم خانم خجسته واقعا به راهنماییتون نیاز داشتم
من خیلی دعا و نذر کردم واقعا ایشالا که خدام صلاح بدونه بهم بده
این بیبی چک رو خودمم نمیدونم چرا یهویی زدم و منفی شد امیدم صفر شد و حالا بیخیال شدم و میگم پس حتما نیست
اخه تویه همین سایت بود فک کنم یکی بود گفت یک روز قبل از موعدش جواب بیبی چک مثبت شده و منم برحسب همون فکر کردم که امکانش هست جوابه درست بده
ولی صد درصد حق با شماست من دوره هام ۲۷ روزست و بطور فرضی بخوام حساب کنم روز ۱۴ تخمک گذاری داشته باشم یعنی هنوز دو هفته از لقاح نگذشته و من بیبی چک گذاشته بودم،بازم خیلی ممنونم

تنها راهش همینه که تا موعد بمونم و بزارم چند روزم تاخیر داشته باشه اره ؟

واقعا روم نمیشه برم ازمایش خون بدم و منفی بشه خیلی خجالت میکشم از بش این اواخر رفتم و منفی بوده :expressionless::persevere::persevere:

میزان این هورمون در آدمای مختلف متفاوته برای همین ممکنه برای یه نفر نشون بده برای یه نفر نشون نده
اصلا به نظر من بیخیال بی بی چک بشین بیخودی پول پای این چیزا ندین
صبر کنید همیشه تا موعد پریود اگه سه یا چهار روز تاخیر داشتین آزمایش خون بدین اینجوری خیال تون راحته چون آزمایش خون دقیقا بهتون می گه میزان این هورمون در خون تون چقدره

بعد تازه نازنینم شما 4 ماهه دارین اقدام می کنید برای مادر شدن باید صبرتون رو بالا ببرید فکر کنید این یه تمرینه برای آینده
ایشالا که همین ماه باردار بشین اما ممکنه باردار شدن تا یک سال هم طول بکشه
پس نا امید نشین
از این دوران لذت ببرین چون دوران بارداری دردسرای خودشو داره

2 Likes

خیلی ممنون از شما :heartbeat::heartbeat::heartbeat:
این چهار ماه واسم ۴سال گذشته و هر ماه ناامید میشم

1 Likes

سلام عزیز قبل موعد که بتا پایینه بی بی نشون نمیده یک هفته بعد از موعد بی بی بزن یا سه روز بعد ازموعد برو از،بده

3 Likes

سلام بزار از پری بگذره بعد منم قبلش زدم مثبت بود بعدش منفی شد:expressionless::expressionless:اصلا به بی بی چک اعتمادی نیست.اینشاالله که زود نتیجه بگیری:cherry_blossom::cherry_blossom:

2 Likes

چهار روز بعد موعد بیبی نشون میده فک کنم همون موقع میمونم میزنم
ایشالا که خیره

مرسی عزیزدلم ایشالا که خودتم زود نتیجه بگیری و این ماه جفتمون بیایم خبره خوبو بدیم :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.