بی بی چک منفی آیا باردارم؟

من ماه رمضون 10 پریود شدم ماه بعدش 7 و ماه قبل یعنی مرداد 4 این ماه اگه میخواستم حساب کنم سه روز جلو تر بشم باید 1 میشدم اما امروز 7 و پریود نشدم و اینکه من ماه قبل بعد از پریودیم 10 و 12 و فک میکنم 15 یا 16 نزدیکی بدون جلوگیری داشتم
دیروز یعنی 6 از بی بی چک استفاده کردم اما منفی بود خیلی دوست دارم بدونم باردارم یا نه و اینکه من ماه قبل اسباب کشی دارم این ربطی ب عقب افتادن پریودیم داره یعنی کار سنگین انجام دادم؟

1 Likes

من توی گپ قبلیتونم گفتم
ب ب چ روی همه یه اندازه جواب نمیده
خیلیا دیدم ب ب چ منفی بود ازمایش دادن مثبت بود

بنظرتون امکانش هست که باردار باشم اخه دلم و کمرم خیلی کم درد میکنه اما حالت دیگه ایی ندارم

عزیزم خانم حکیمی همیشه میگن بیبی چک رو یک هفته بعد از تاخیر پریودی باید استفاده کنید.فعلا صبرکنید.

1 Likes

معلوم نمیکنه عزیزم
هرکسی یه مدلی علامت حاملگی داره

یعنی صبر کنم یا اینکه برم ازمایش بدم

اگر خیلی احتمال میدی حامله باشی برو ازمایش بده
اما اگز نه صبر کن

اخه خیلی استرس دارم عزیزم و اینکه من اینطور که حساب کردم اگه سیکل منظم باشه هر بار 3 روز ازماه قبل زودتر پری میشدم این ماه بنظرم باید 1 میشدم 4 هم نشدم امروزم 7 موندم چیکار کنم چندروز دیگه باید صبر کنم؟

میگن هفت روز از زمانی که باید پریود بشی و نشدی باید بگذره تا ب ب چ جواب بده
ازمایش خون همون فردای تاخیر جواب میده
استرس رو همه میگیرن و طبیعیه ک استرس داری گلم
ممکنه بخاطر این استرست هم باشه پریود نشدی

نمیدونم افسردگی گرفتم

ممنون خیلی لطف کردین

عزیزم کار سنگین، استرس، تغییرات آب و هوا، مسافرت، ورزش سنگین، تغذیه و … روی قاعدگی و عقب و جلو شدنش تاثیر داره. اگر از موعد قاعدگی تون گذشته می تونید آزمایش بدید از بی بی چک هم یک هفته بعد از تاخیر می تونید استفاده کنید اما خیلی دقیق نیست و ممکنه جوابش کاذب باشه

1 Likes

برای چی افسردگی اخه عزیزم

اخه همش فک میکنم خدایی نکرده بچه دار نمیشم اخه من کم کاری تیروئید هم دارم ماه قبل ازمایش کلی دادم گفت هیچ مشکلی ندارم اما بازم استرس دارم

عزیزم استرس و نگرانی بزرگ ترین مانع برای باردار شدن هست. اگر مایل هستید باردار بشید نباید استرس داشته باشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.