بی بی چک مثبت

من امروز بعد از پنج روز تاخیر بی بی چک زدم و مثبت بود😊
میشه راهنماییم کنید که چه کارهایی از الان لازم هست انجام بدم هیچ اطلاعی ندارم ؟:neutral_face:

2 Likes

سلام عزيزم.
مباركت باشه خانمي
بنظرم الان برو پيش 1 متخصص زنان تو اين بيمارستان ها يا اين كلينيك هاي خيريه كه هزينه ويزيتش گرون نباشه و بهش بگو واسه 2 تا آزمايش تيتر بتا بنويسه و شما اين ازمايش را به فاصله 48 ساعت در 1 آزمايشگاه انجام بده و وقتي جوابت را گرفتي برو پيش متخصص كه دوست داري زير نظرش باشي.
در ضم از همين الان هم روزي 1 عدد قرص فوليك اسيد بخور.
ضرر نداره و لازمه

سلام عزیزم
آره حتما آزمایش رو انجام میدم فولیک اسید هم چند ماه هست ک میخورم
اما نمیدونم از الان برم پیش دکتر یا بزارم هفت هفته ک انشاالله قلب جنین تشکیل شده
ب نظرتون الان لازم هست؟

1 Likes

تبریک فراوان نهال عزیز
ایشالا بارداری خوبی داشته باشی و صحیح و سلامت بدنیا بیاریش

1 Likes

ببين مثلا من پيش 1 متخصص ميرفتم كه ديگه بالاي 8 هفته را قبول نميكرد.
ببين قلب جنين تشكيل بشه بايد بري سونو در نتيجه بايد بري دكتر كه سونو واست بنويسه. خب الان كه بري پيشش سونو را هم واست مينويسه لازم باشه قرصم ميده. آز تيروئيدم واست مينويسه كه مشكل ساز نشه.
تيروئيدت كه مشكلي نداره؟

سلام عزیزم تبریک عرض می کنم مادر شدن تون رو
بعد از آزمایش باید برید پیش متخصص تا براتون سونوگرافی تشخیص ساک بارداری رو بنویسه که معمولا در هفته 5 یا 6 انجام میشه

ممنونم عزیزم

مرسی از راهنماییت عزیزم نه تیروییدم ماه پیش چک کردم و مشکلی نبود

1 Likes

دردای پریودی ام داشتی تواین پنج روز چندوقته اقدام بودی

ممنون خانم حکیمی من الان پنج هفته هستم پس دکتر برام سونوگرافی انجام بدن؟
لازم هست حتما دو بار ازمایش تیتر انجام داد؟

تبریکات فراوان عزیزم امیدوارم بارداری خوبی داشته باشی عزیزم

آره عزیزم هر لحظه فک میکردم ک الان هس ک پریود بشم چون همه علایم پریودی رو داشتم اما دردام نا محسوس بود ب شدت درد پریودی نبود

1 Likes

ممنون عزیز جان

خانم حکیمی من الان مسافرت هستم و شهری ک زندگی میکنم نیستم واسه همین پرسیدم آیا لازم هست دو بار آزمایش بتا اونم تو یه آزمایشگاه داد؟چون دو روز دیگه اینجا نیستم ک بخوام دوباره همین آزمایشگاه آزمایش بدم

نه عزيزم براى چى بايد دوبار ازمايش بدى ؟؟
همون يه بار كافيه جواب ازمايش رو بعد ميبرى دكترتون تا سونو قلب براتون بنويسه

عزیزم معمولا دوبار میدند تا سیر صعودی بتا چک بشه
@u106148

اگر عدد بتا از حد نرمال کمی پایین تر باشه دکتر برای این که روند افزایش بتا رو بررسی کنه میگه 48 ساعت بعد آزمایش تکرار بشه تا ببینه عدد بتا چه قدر بیشتر شده، اگر دو برابر باشه یعنی بارداری طبیعیه و مشکلی نیست ولی اگر دو برابر نشده باشه یا کاهش داشته باشه یعنی یه مشکلی وجود داره
بنابراین شما آزمایش رو انجام بدید و به پزشک مراجعه کنید

1 Likes

سلام عزیزم
مبارکهههه
برو ازمایش بتا بده ببین عددت چنده و خدایی نکرده ب ب چ مثبت کاذب نبوده باشه
من وقتی فهمیدم حامله ام دنبال دکتر خوب رفتم
بعد رفتم پیشش برام ازمایش خون نوشت
بعدشم گفت سری بعد بیا ببینم قلبش میزنه یا نه و این حرفا و بقیه مراحل
از همین اول کار دکترت رو مشخص کن ک هر ماه این دکتر اون دکتر نشی و تهشم ب دردسر بیوفتی
ان شالله ک ۹ ماه بی خطر بگذره برات گلم

سلام مبارکه عزیزم انشالله به سلامتی اینو دورانو طی کنی

ممنون از راهنمایتتون آزمایش بتا دادم و ۵۶۶۶ بود

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.