بی بی چک مثبت کاذب

سلام. من ی سالع اقدامم این همیشع پریودیم زودتر میشه ی روز دو روز این ماه هم امپول زدم هم قرص کلوموفین خوردم امروز باید پری میشدم دیشب تست دادم مثبت بود بنظرتون میتونه کاذب باشع بخاطر امپولا؟۸پری تا ۱۱پری شبی ی امپول زدم روز روز ۱۷پری هم‌دوتا زدم

1 Likes

عزیزم منفی امکان داره کاذب باشه ولی مثبت کاذب نمیشه برای این که خیالتون راحت بشه فردا آزمایش بتا بدید

سلام عزیزم اول استرس نداشته باش. امکان اینکه مثبت کاذب باشه خیلی کمه اما برای اینکه خیالت راحت بشه فردا برو ازمایش بتا بده.انشالله که بحق این ایام فاطمیه باردارباشی دلت شاد شه

مرسی عزیزم اخه امروز باید پری میشدم اگه فردا برم ی روز از موعودم گذشته زود نیس؟

چن روزه‌درد پری دارم سینمم خیلی حساس شده

1 Likes

خیلی ممنون عزیزم

1 Likes

عزززززیززززم
انشاالله بعد ۱سال جواب گرفتی
انشاالله عزیزم
چقدر خوشحال شدم
نه اگر درد سینه داری حتما هورمون ترشح شده فردا برو ازمایش
انشاالله با خبرای خوش میای

مرسی عزیزم. فقط امروز موعودمه اگه فردا برم ی روز ا موعدم گذشته زود نیس برا ازمایش نشون میده؟

مرسی عزیزم. فقط امروز موعودمه اگه فردا برم ی روز ا موعدم گذشته زود نیس برا ازمایش نشون میده؟میترسم نشون نده

1 Likes

اره نشون میده ولی شاید عدد بتا کم باشه و بگن دوبا ه تکرار کنید ازمایشو

1 Likes

باشه مرسی عزیزم. الان ۱۲روز امپولم گذشته

1 Likes

مبارکه عزیزم واقعا بعد یک سال الان بهترین لذت رو دارید

1 Likes

خیلی ممنون گلم اره خیلی خیلی خوشحالم ولب خیلیم‌میترسم کاذب باشه دوس ندارم بخوره تو ذوقم

فک نکنم کاذب باشه…استرس به خودت نده اصلا برای نی نی خوب نیس…بسپر به خدا تا فردا بهترینارو برات رقم بزنه

1 Likes

مرسی عزیزم همچنین

1 Likes

بعید میدونم کاذب باشه
البته تاثیر قرصها رو روی بی بی چک من نمیدونم
من فردای موعدم رفتم عدد بتا ۱۲ بود پس فرداش رفتم ۳۶۱ بود
میخوام بگم نشون میده حتز اگر کم باشه
بعضیا فردای پریود رفتن عدد بتا ۶۰۰.۷۰۰ بوده
برو انشاالله ک نشون میده حداقل خیالت راحت میشه بعد ۱سال من جای تو بودم فردا رو از دست نمیدادم ۱روزم ۱روزه برا فهمیدنش

اره واقعا خیلی استرس دارم حتما فردا میرم

1 Likes

خانم حکیمی جواب لدید من چند شب پیش هم تست دادم منفی بود ولی دیشب دادم مثبت بود

1 Likes

اگ قبلا منفی بود الان مثبته پس حتما حاملگی عزیزم مبارکتون باشه

1 Likes

ممنون خانمی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.