بی بی چک مثبت و آزمایش منفی یعنی باردارم؟

سلام خانوما من ۱۷ ماه قبل تاریخ آخرین روز قاعدگیم بوده امروز ۳۰ مرداده هنوز چری نیومده علاعم پری ندارم تهوع دارم طپش قلب گرفتگی شانه راست و لگنم و پاهام ضعف میره دیروز آز خون تیتر بتا دادم منفیه اما از صبح هر چی بیبی چک میزنم واضح مثبته چند روز پیش هاله کمرنگ تر مینداخت کیت تخمک گذاریمم پررنگ نشون میده دو خط رو بنظرتون باردارم؟ممنون میشم راهنماییم کنین:blush::tulip:

5 Likes

عکس بیبی چک رو بزار گلم

1 Likes

سلام گلم خوش اومدی عکسشو بزار

1 Likes

من سابقه تخمدان پلی کیستیک و کم کاری تیرویید هم دارم

1 Likes

عکس رو گذاشتم نیومد؟

1 Likes

دوباره امتحان کن بزن ببیینیم

1 Likes

2 Likes

گذاشتم

1 Likes

سلام عزیزم ۰چاره ی جز صبر نداری ک ازمایشت تکرار بشع چند روز دیگه و گرنه ب بی بی چک تنها نباید اکتفا

2 Likes

خودم که فکر نمیکنم باردار باشم اخه طبق چیزایی ک سرچ کردم اول هورمون HcGداخل خون ترشح میشه بعد داخل ادرار🙁

1 Likes

ولی من این مدت که تو اقدام بودم دائم بیبی میذاشتم اولین باره میبینم سریع هاله میندازه و میشه دید پس دلیلش چیه😐

1 Likes

ظاهرا ک مثبته ولی اینکه ازمایشت منفی بوده زیاد خودد رو امیدوار نکن تا بعدا تو ذوقت نخوره

1 Likes

انشالله ک ازمایشات هم با تکرار دوباره مثبت بشه ۰

1 Likes

بعد از انجام تست رفتی ازمایش دادی ؟؟؟؟

بنظرتون اگه پریود نشدم همچنان کی آز مجدد بدم

چندم موعدت بوده ؟؟؟

اره تکرارش کن

نه عزیزم قبلش آزمایش دادم بعد ک گفت منفیه اومدم خونه یکم تو ذوقم خورده بود گفتم بذا ی بیبی بذارم ک دیدم برا اولین بار زود خط معلوم کرد

1 Likes

از موعدت گذشته ؟؟؟

باید ۱۷ پری میشدم امروز ۳۰ بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.