بی بی چک مثبت و آزمایش منفی و لک بینی

سلام عزیزان. من امروز روز موعد پریودیم هست ۴ روزه بی بی چکم هاله انداخته و هر روز پرنگ تر میشه. دیروز لک شدم و رفتم ازمایش دادم مشکوک بود . دوباره امروز بی بی زدم پررنگ تر از دیروز شد. منتها لکه بینی قطع نشده کامل. جای امید واری هست ک بتا بالا بره؟ کسی بوده با تجربه های من؟ ممنونم

سلام عزیزم
برای استفاده از بی بی چک زود بوده باید یک هفته تا ده روز از موعدتون بگذره تا بی بی چک جواب درستی بده.

بله عزیزم احتمال داره بالا بره بتا

اره احتمال بالا رفتنش هست

همه اینا الکیه یه هفته بگذره یا ده روز من ی هفته ب موعدم مونده بودم چنان خط دومی هم قرمز شده بود

عزیزم این بستگی به میزان هورمون بتا داره که در بدن شما به میزان لازم بالا رفته بوده که بی بی چک درست جواب داده و خیلی کم پیش میاد که جواب مثبت بی بی چک کاذب باشه. اما در بیشتر مواقع قبل از موعد قاعدگی میزان هورمون در ادرار بالا نمیره و با وجود بارداری، بی بی چک منفی میشه، که بهش میگن منفی کاذب. خیلی از مادران باردار نتیجه بی بی چک شون حتی بعد از یک هفته هم منفی بوده. پس نمیشه گفت این حرفا الکیه و برای همه یه جور نیست.

هورمون بتات که گفته مشکوکه چنده؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.