بی بی چک مثبت بعد منفی

سلام حالتون خوبه من این ماه امپول زدم روز۱۷پریودم الان ۲روزه عقب انداختم ۱هفته بعدامپولم همش دل دردشبیه پریودداشتم وکمردردک حس پریودشدن بم دست میدادولی خبری نشدروزپریودبی بی چک مارک روژین گذاشتم همون لحظه اول ی خط تقریباواضح افتادفرداش دوباره همون مارک بازخط کمرنگ انداخت بعدش همون روزب فاصله نیم ساعت مارک لاوین رزگذاشتم بعد۱ساعت ی خط پررنگ افتادامروزمدیکورگذاشتم منفی شد.علائمم گاه گاهی دلم دردمیکنع وموقع پیاده روی پای سمت چپم دردمیگیره نوک سینه هامم هاله انداخته.عصابم خرابه اخه چرابی بی چکای ک میزنم اینجورشده.میشه زودجوابموبدین:cry::cry:

عزیزم بی بی چک احتمال خطا داره یکی از دوستان همینجور بود بعد از بیشتر ار از ده روز آزمایش دادن مثبت بود شماهم بهتر آزمایش بدین چون استرس براتون خوب نیست انشاالله که باردار باشید عزیزم

مرسی عزیزم خداازدهنت بشنوه واقعاحس گریه دارم بخداخسته شدم از انتظار

انشاالله که باردار هستی عزیز انشاالله با جواب مثبت و دل شاد بیایی اینجا اعلام کنید که به جمع مادران عزیز اضافه شدین انشاالله

2 Likes

مرسی گلم امیدوارم زهره جون

سلام عزیزم
باید یک هفته بعد از تاخیر در قاعدگی تون از بی بی چک استفاده کنید تا جواب درستی بده اما همون طور که زهره جان فرمودن باز هم احتمال خطا داره. آزمایش بدید تا خیال تون راحت بشه. انشالا که باردار باشید.

منفی بودوپریودشدم متاسفانه۲روزه😔

1 Likes

نا امید نباشید انشالا دفعه بعدی نتیجه میگیرید :rose:

مرسی انشالله🙏

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.