بی بی چک مثبت الکی

دو تا خط افتاده فقط میترسم الکی باشه …به نظرتون باردارم؟یدونه دیگه بخرم بزنم بهتره؟

یه هفتم از پریودم گذشته

عزیزم ایشالله که بارداری .سابقه واشته عقب بندازین؟

1 Likes

بنظر من برید آز خون بدید مطمعن بشین

2 Likes

انشالله حامله ای

1 Likes

یه سری شش روز عقب افتاد ولی بی بی چکم منفی بود.این سری یه هفته عقب افتاد زیادم تو فکر حاملگی نبودم الان پنج ماهه اقدام کردم دیگه خسته شدم زیاد تو فکر عقب افتادن پریودم نبودم امروز گفتم یه بی بی بزنم که دو تا شد نمیدونم تا فردا نمیتونم صبر کنم

الان برو آز بده

خیالت راحت میشه

آله پاشو برو آز بده بیا مارو هم خوشحالمون کن

الهی من فدای شما بشششمممم…چشم فردا صبح میرم آز میدم

2 Likes

الان یه بی بی دیگه بزنم ببینم چی میشه

به داروخونه نشون دادم گفت مثبته ایشاللااا همه کسایی که میخوان مامان بشن خدا بهشون زود زود یه بچه بده

1 Likes

خدانکنه گلم

انشالله

مبارک باشه عزیزم،انشاالله که فردا جواب قطعی رو بگیری،ولی مثبته خیالت راحت،،،چون بی خیال بودی و استرس نداشتی حامله شدی :heart_eyes:

1 Likes

مرسی قربونت برم …وااای خدا از دهنت بشنوه …خیلی خوشحالم ولی میترسم الکی باشه خوشحالیم .هیچ به همسرمم نگفتم تا فردا برم آز بعد بگم،نمیخوام الکی دل خوش بشه

بچه ها دوباره بی بی زدم همون ثانیه اول دو تا خط میندازه.دیگه نمیدونم درست غلطیشو…داروخونه گفت هشتاد درصد درسته

2 Likes

وقتی همون اول دو تا خط اومد پررنگ دیگه خیالت راحت باشه عزیزم مبارکت باشه :kissing_heart:

1 Likes

عززززیزمممم مبارک باشه

تبریک فراوان عزیزم.انشاالله که به سلامتی باشه.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.