بی بی چک مثبت آز منفی

من باید ۲۹تیر پریود میشدم که نشدم. روز دوم و سوم و چهارم مرداد تست زدم مثبت شد. اما چهار مرداد خونریزی کردم.نه دردام مثل پریودی بود نه رنگ و مقدار خونم. امروز از دادم بتا زده بود ۰.۱و منفی بود. تو آزمایشگاه بهم گفتن احتمالا سقط شده. حالا میخوام بدونم چرا تست چندبار مثبت شد؟؟؟؟ پس چطوری سقط شده که خودم متوجه نشدم. واینکه بعد از پاک شدن چقدر بعدش باید اقدام کنم.؟؟؟؟
@hakimi
@khojasteh

عزیزم زمانی که تست زدید هنوز خونریزی نداشتید به خاطر همین مثبت شده
اگر واقعا سقط شده باشه باید دو سه ماه بعد اقدام کنید، بازم بهتره به پزشک تون مراجعه کنید تا از نزدیک معاینه بشید. انشالا هر چی خیره براتون اتفاق بیفته :rose:

1 Likes

عزیزم اگه بیبی چک مارک مدیکور بوده بدون مثبت کاذب بوده… برای منم این اتفاق افتاد…سه تا بیبی زدم سه تاش مثبت…خاستم برم آز گفتم بزا یه مارک دیگه امتحان کنم که دیدم بعله منفی بود… تونت سرچ کردم دیدم خیلی ها براشون کاذب مثبت شده

اگر سقط کرده بودی به این زودی بتا پایین نمیاد… برای بعضی ها تا سه ماه حتی بتا رو بیبی چک تاثیر میزاره چه برسه به آز…

ممنونم گلم از راهنماییت. :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

اره مدیکور ساده استفاده کردم. اخه روز دوم تاخیر منفی بود اما روز سوم و چهار وپنجم مثبت شد

ممنونم عزیز. با دکترم صحبت کردم گفت بعد اینکه خونریزیم قطع شد و کامل پاک شدم بعد چندروز میتونم اقدام کنم

خواهش میکنم عزیزم. خداروشکر

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.