بی بی چک قبل موعد و آزمایش مثبت

سلام بچه ها من موعدم ۷ آذر بود.این ماه خیلی بیخیال بودم.بخاطر ۱۰ ماه اقدام و ناباروری رفتم مرکز ناباروری ابن سینا.همسرم برای اولین بار آزمایش داد ونتیجه بی تحرکی و حرکت رو به جلو نداشت.دکتر سونو نوشت که فهمیدیم واریکوسل گرید ۲ و ۱ داره.دکتر زنان قبلش به من گفت باید ای وی اف بشین چون هردو مشکل دارین.من خودم تنبلی تخمدان دارم.دکتر همسرم گفت باید عمل بشه نمیتونه ای وی اف کنه.خلاصه که دیروز وسیله هام از دیجی کالا رسید و بی بی چک توش بود.خیلی خندم گرفت از ناراحتی گفتم من چرا این همه بی بی گرفتم :frowning:با ناامیدی تمام رفتم که امتحان کنم و گفتم محاله مثبت بشه اگه بشه یعنی معجزه رخ داده. ولی مثبت شد:sob:دوباره نیم ساعت بعدش امتحان کردم اونم هاله داد.صبح یه مارک دیگه زدم اونم حاله داد. رفتم آزمایش و دیدم مثبته:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:
خداااااااااایااااااااا شکرت:pray:
خداااااااایاااااااا هرکی دلش بچه میخوات بهش بده:pray::pray::pray:
خداااااااایاااااااا هیچکیو نا امید نکن:pray:
خدااااایاااااا هر کی هر حاجتی داره بهش بده:pray::pray::pray:
تو انقدررررر بزرگی که هیچکسو دست خالی برنمیگردونی

63 Likes

الهی شکرررررررررررر:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:خیلی خوشحال شدم برات:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:ماهارو هم دعاکن…تا خدا نخواد برگی از درخت نمیریزه:heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

بسلامتی عزیزم خیلی برات خوشحال شدم انشاالله بسلامتی بغل بگیرش بله این معجزست قربون خدا برم :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

3 Likes

دی جی کالا بی بی چکم داره:joy::joy::joy:

2 Likes

خدایا شکرت .:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::palms_up_together:

2 Likes

فدات عزیزم.ممنون:pray::heart_eyes:چشم عزیزم ایشالله خدا به زودی به نی نی بهت میده گلم:pray:

2 Likes

سلامت باشی عزیزم.خیلی ممنون.واقعا معجزست:sob::pray:

1 Likes

فدات عزیزم.ممنون:pray::heart_eyes:چشم عزیزم ایشالله خدا به زودی به نی نی بهت میده گلم:pray:

2 Likes

اره:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

مبارکه عزیزم :heart_eyes:

1 Likes

خدا رو شکر خدا براتون حفظش کنه. هیچ وقت معجزه خدا رو دست کم نگیرید . منم الان دیگه سپردم به خود خدای مهربون که هرچیزی یه حکمتی داره :heart_eyes:

1 Likes

الهییییی شکر. مامان شدنت مبارکه گلم:kiss:

2 Likes

مبارک باشه :heart_eyes: ان شاء الله ک صحیح و سالم بغل بگیرش :heart_eyes:

2 Likes

خداروهزاربارشکر نمازشکر بخون عزیزم

2 Likes

سلام عزیزم خداروشکر خدا مراد دلتو داد
بنظرم بخاطر سپاسگذاریش به یک بنده نیازمند کمک کن شما که قرار بود هزینه آی وی. اف بدین.
اینطوری دل اون بنده خداهم شاد میشه
انشالله بسلامتی بغل بگیریش و بزرگش کنی:tulip:

4 Likes

خداروشكر قربون خدا برم من
برا منم دعا كن اين ماه ديگ نا اميد نشم دست پر بيام
انشالله بارداري خوبي داشته باشي:heart_eyes:

4 Likes

چ قشنگ ایشالا خدا دل هممون رو شاد کنه

3 Likes

الهی شکر :pray::pray::pray::pray::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
خیلی خوشحال شدم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck::star_struck:
منم دقیقا همین ماه میخواستم برم مرکز ناباروری وقتم گرفتم. اما بعد دوسالو نیم طبیعی باردار شدم. باورم نمیشد :heart_eyes::heart_eyes::star_struck::star_struck::relieved::relieved::relieved:
حالتو میفهمم واقعاً شیرینه به معنیه واقعی معجزس :relieved::relieved::sob::sob::sob:

3 Likes

ممنون عزیزم:pray::heart_eyes:

1 Likes

ممنون عزیزم.بله قطعا همینه:heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.