بی بی چک در قاعدگی نامنظم

سلام دوستان عزیزم. امیدوارم حال دلتون خوب باشه.
من قاعدگی نامنظمی دارم به طوری که با بررسی ۸ دوره پریودیم، کمترین طول دوره قاعدگیم ۲۹ روز و بیشترینشون ۳۵ روز بوده.( البته دو دوره ۳۵ روز بود). این ماه اقدام کردم برای بارداری.۲۲ مهر تاریخ قاعدگی قبلیم بوده. امروز روز ۳۰ پریودی هستم اما پریود نشدم. علایمی مثل احساس سردی و دستشویی رفتن زیاد و گرفتگی ماهیچه های پا، ترشحات سفیدرنگ و… دارم که البته شاید برای پریودی هم باشه. می خواستم بدونم چه روزی از بی بی چک استفاده کنم که هم نتیجه معتبری داشته باشه و هم تو ذوقم نخوره. مرسی ازتون اگه راهنماییم کنین.

سلام عزیزم بستگی ب زمان لقاح داره من روز3تاخیرزدم قشنگ دوخط پررنگ بود ولی اگ میخای مطمعن باشی بایدیک هفته ای ازتاخیرت بگذره.اگ دورت35بوده ک اصلادیرنشده ک

گلم بعداز۳۵ روز بزن.انشاءالله که بارداری

1 Likes

متشکرم عزیزم.

مرسی آناهید جون

1 Likes

مهسا جان ببخشید این که گفتید به زمان لقاح بستگی داره…یعنی حداقل چند روز باید از لقاح بگذره و تست انجام بشه. من ۱۱ روز گذشته…

زمان لقاح که مشخص نیست
بزار 35 روز بگذره بعد آز بده

مرسی زهراجان

1 Likes

بعداز 35روز آزمایش بده اینجوری مطمئن تره و جوابش دقیقتر،احتمال خطا توی بی بی چک هست

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.