بی بی چکم منفی شد 😢

چیکار کنم‌ خداا کمکم کنین چیکار کنم این ماه باردار بشم
امروز بیبی چکم منفی شد :cry::cry::cry::cry:

عزیزم باید آزمایش خون بدید. بی بی چک خطا داره ممکنه منفی یا مثبت کاذب باشه.
اگر باردار نبودید هم نا امید نشید. تا یک سال فرصت دارید باردار بشید. البته در خارج از کشور میگن تا دو سال هم طبیعیه اگر باردار نشید. بعد از دو سال دارو استفاده می کنن

آخه من که ماه قبل تر۸پری شدم ۱۳تموم کردم این ماهی که اقدام کردیم ۱۳شدم ۱۹تموم کردم کلا بیشترمواقع اون روزی که پریموتموم کردم ماه بعداون روزیادیرترهم میشم دیربه دیرپریودمیشم الانم که ۲۱ واز۱۹ هم میگزره درحالی که اینجااون روزی که شدن ماه بعدهم همون روزمیشن .ومن این ماه خیلی هزینه کرده بودیم واسه پسدارشدن شستشوواژینال چندو‌…فقط من به دکترم گفتم که سره بدنیااومدن دخترم دوسالدرفتم دکتربعدباردارشدم ولی هیچ چیزی واسه تحریک تخمکام ندادگفت میشه وفقط هم یکبارنزدیکی داد حالا پریودهم نمیشم:cry::cry:

عزیزم قاعدگی شما 35 روزه ست با این تاریخ هایی که گفتین و نرماله. حتی اگر تا دو سه روز هم عقب جلو بشه باز هم منظم محسوب میشه
برای اطمینان می تونید از ماشین حساب زیر هم استفاده کنید :point_down:
https://farzand.net/menstrual-cycle-length-calculator
در حالت عادی هم احتمال بارداری کمه حالا شما که پسر می خواین این احتمال کمتر هم میشه پس طبیعیه که طول بکشه. استرس نداشته باشید تا قاعدگی تون دچار تاخیر نشه

شستشوواژینال کردویتامین دادتغذیه کردم وقلیایی کردآخرش هیچی آخه منکه بایک بارنمیتونم باردارشم حالا حداقل اگه واسه تحریک چیزی میداد

عزیزم اگر شما تخمک گذاری داشته باشید نباید از دارو استفاده کنید. کار درستی کردن که ندادن

دکترمن ازبه سیکل قاعدگیم نگاه نکرد ازاولین روزآخرین پری حساب کرد۱۴روزش روروزتخمک گذاری من کرد واینکه من همیشه چطوری سیکلدقاعدیگیم روحساب کنم فقط واسه ماه آخرروحساب کنم یامثلا۳ماه رد؟

بهتره دو بار نزدیکی داشته باشید. یک بار روز تخمک گذاری یک بار فرداش

خیلی ممنونم ازپاسخ هاتون🙏

1 Likes

از این ماشین حسابی که دادم بهتون استفاده کنید لطفا، بعدش از این ماشین حساب های تخمک گذاری :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator
اگر نامنظم بود از این :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

ممنون عزیزم

1 Likes

جاری من بچه دومش پسر میخواست سه ماه رژیم گرفت هر ماه چتد روز بعد پریودی دکتر سونو مینوشت تاریخ تخمک گذاریو تعیین کنه همون روز یا فرداش اقدام میکرد بعد سه ماه باردار شد العانم یه پسر ۱۸ ماهه داره

1 Likes

سونومن نرفتم چجوریه؟دکترمم اصن سونواینانمیگه بکن وازاولین روزآخرین پریم حساب میکنه و۱۴تخمک گذاری نزدیکی میده نمیدونم این چه روشیه که اینحاهیچکس نمیدونه

من خواهرمم چون تا شش ماه اقدام نتیجه نگرفت دکتر فرستاد سونو تا ببینن اندازه فولیکول چنده یا از هر دو تخمک ازاد شده یا یکی بعد روز تخمک گذاری هم دقیقا مشخص میشه بهت میگن از یروز قبل تاریخ تخمک گذاری تا یروز بعدش برای پسر دار شدن عالیه بهتم میگن اگه اندازه فولیکول کوچیک باشه اصلا اون ماه اقدام نکنی

1 Likes

یماه که خواهرم رفت سونو نشون داد هر دو تخمدان تخمک ازاد کرده سایزش هم عالیه گفتن امکان دوقلو بودنش بالاست اگه نمیخوای اینماه اقدام نکن خواهرمم از ترس اون ماه بیخیال شد

1 Likes

آخی نمیخواستن دوقلوباردارشن خوش به حالشون

نه دکترمن فقط ازروشکم به تخمدان هام بایه دستگاهی نگاه کردگف خوبه تخمدانهات چه‌میدونم

از یه سونو گرافی خوب برو حضوری سوال کن بهت میگن که سونوی برای تعیین روز تخمک گذاری چه روزی باید بری میتونی خودت بری

حالا من امروز غروب وقت سونو دارم برات میپرسم ببینم چجوریه بدون تجویز پزشک هم میتونی یا نه بهت خبر میدم

آخه دیگه زیرنظراون دکترم ببینم اون چی میگه حالاگفته بوداین ماه اگه نشه میمونه واسه زمستون بخاطرپسر مگه اینم ربطی داره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.