بی بی چکم مشکوکه

وای خدا کنه باردار باشی این علاعم خیلی خوبه عزیزم.چند روز مونده به پری؟؟؟

۵روز
میگم خب من خیلی وقتاعلائم پریود رو شدید دارم
حالا هرچی خدا بخواد
ما این ماه فقط یه شب بدون جلوگیری اقدام داشتیم.احتمالش کمه

چند وقته عروسی کردی؟ و چند وقته تو اقدامی؟

ایشالا ک بارداری خب اگ زمان نزدیک ب تخمک گذاری بوده باشه همون یه بارم کفایت میکنه

سه ساله و چهار ماه عروسی کردم دو سال تو اقدامم

امان از دست مادر شوهرا که دوتا جاری رو باهم مقایسه میکنن یعنی بدترین کار ممکنو میکنن :disappointed: عزیزم تو اصلا بهش اهمیت نده یا اصلا خونشون نرو یا خیلی کم برو .به قول معروف دوری و دوستی .حرفاشو کمتر بشنوی بنظرم بهتره .
من اگه جای تو بودم اصلا نمیرفتم دیگه تا خودشون بفهمن کارشون اشتباهه .

1 Likes

شما دکتر نرفتی عزیزم؟

مارال دکترم میگ هیچ مشکلی نداری همش از استرسه ک حامله نمی شی بخدا این حرفاشو میشنوم استرس و دلشوره میگیرم همش تو فکرم میاد این چیزا دکترم میگ تا استرس و کنار نذاری همینه بارداری بی بارداری

1 Likes

چرا میرم دکتر میگ مشکلی نداری قبلا تنبلی داشتم ک با دارو برطرف شده

1 Likes

نشین تو خونه فکر وخيال کن برو ورزش وپياده روی

خب سعی کن استرس نداشته باشی
چند سالته؟
وای من چقدرسوال میپرسم
:see_no_evil:

یه روز میرم ورزش فرداش نمیرم روحیم خراب شده

عزیزم اصلا استرس نداشته باش .تو همش بخاطر حرفای مادرشوهرته که استرس میگیری پس سعی کن کم بری خونشون .بیشتر با شوهرت برو بیرون و خوش بگذرون موقع رابطه هم به بچه فک نکن فقط از رابطت لذت ببر عزیزم خود به خود استرست از بین میره زود هم از بی بی چک استفاده نکن اینم باعث استرس میشه به خودت قول بده که تا تاخیر نداشته باشم بی بی استفاده نکنم . اینا همش تاثیر داره عزیزم

1 Likes

۲۵سالمه واقعا نمیشه جلوی استرس و گرفت خیلی تمرین میکنم نمیدونم چ مرگمه.جدیدا ک توهمی شدم فک کنم از دیشب بی بی چک مثبت میبینم از خجالت به شوهرم نشون نمیدم

مرسی از راهنماییت باید سعی کنم همینجوری باشم وگرنه بچه بی بچه

ای بابا…راحت باش تو زندگی دختر
اطلاعاتت رو درمورد بارداری و پیش از بارداری و تخمک گذاری …بالا ببر.اینجوری با اعتماد به نفس بیشتری با این قضیه روبرو میشی.شوهرت هم از سلامتش مطمئنه؟

نشون بده عزیزم من حتی عکسشم میفرستادم به شوهرم .منم قبلنا همش استرس داشتم .شوهرمم هر چی باهام حرف میزد فایده نداشت تا خودت نخوای نمیشه دیگه کم کم رو خودم کار کردم موقع رابطه سعی کردم به بچه فک نکنم و فقط لذت ببرم و تقویمو کنار گذاشتم و بی بی چک و هم نزدم تا موعد پریودم شد زدم .و همه چی رو سپردم بخدا . گفتم خدایا هر چی خودت صلاح میدونی .سپردم بخدا دقیقا همون ماهی که این کارا رو کردم باردار شدم عزیزم :blush:

اره آزمایش داده سالم بوده منم وزنمو آوردم پایین ۷۶ کیلو شدم این ماه اگ پری بی پدر و مادر تشیفشو آورد دیگ سعی میکنم اینجوری تمرکز نکنم روی بارداری بادا باد هر چی شد شد

اره از ماه بعد همین کارو میکنم اینجوری استرس نمیگیرم خیلی بهتره

ببخش اینو میگم ولی ماشاءالله تپلی
خیلی بیشتر وزنت رو بیار پایین با ورزش البته

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.