بی بی چکم مشکوکه

بچه ها سلام توروخدا راهنماییم کنین هنوز ده روز مونده ب پریودم دیشب بی بی چک زدم یه خط قرمز با ی هاله صورتی کمرنگ نشون داد امروز صبح تقریبا نیم ساعت پیش یکی دیگ زدم یه خط قرمز با ی هاله خیلییییییییی خیلییییییی کمرنگ تر از دیشب نشون داد با چشم به زور دیده میشد بنظرتون چی میتونه باشه توروخدا استرس دارم هر کی هست جواب بده

1 Likes

دختر خوب هنوز ده روز به موعدته… خیلی دستپاچه شدی… صبر کن تا روز موعدت…

2 Likes

فاطمه جون پس این خطا چیه یعنی توهم زدم؟؟نمیدونم واقعا گیج شدم

اگه واقعا دوتا خط افتاده بارداری دیگه

من با رداری قبلیم با این که یه هفته ز وقت پریودم می گذشت ولی خط دوم خیلی خیلی کمرنگ بود ولی خب باردار بودم
سطح هورمون تو خانما مختلفه بعضیها خیلی بالاست بعضی ها هم سریع بالا نمیره

عزیزم بی بی چک خطا داره و الان زودم ازش استفاده کردی منم اینو تجربه کردم قبلنا ولی پری اومد و بد جور تو ذوقم خورد و همش گریه کردم بخاط امیدی که داشتمو ناامید شد . پس عجله نکن عزیز تا موقع پری حداقل صبر کن ان شاءالله که بارداری عزیزم

اره منم اینجوری فکر میکردم ولی خاهرم میگ چون ده روز مونده امکانش هست کاذب باشه خیلی دپرس شدم

اره ولی انقد خوبم باور کن ۷ صبح پاشدم رفتم دارو خونه بی بی چک خریدم اصلا دلم نمیخاد این بارم بخوره تو ذوقم تا ده روز دیگ واقعا دیوونه میشم

ولی شماها چقدر زود بی بی چک میزنید.منم تو اقدام و همه علائم رو دارم ولی خب ۵ روز دیگه وقت پریودمه.منتظرم تا وقتش بشه.اصلا بی بی چک تو خونه نداشته باشید.اینجوری وسوسه میشین استفاده کنید

ایشالله ک بارداری عزیزم…امروز نداشتم پاشدم رفتم خریدم اره واقعا خیلی عجله کردم اینجوری آدم بیشتر عصبی میشه

آره بستگی به سطح هورمون داره منم یه شب قبل پری تست زدم پررنگ شد هر دوتا خطش ولی چون دفعه قبلی که هاله افتاد و امیدوار شدم . پری اومد .بی اعتماد شده بودم بهش بعد دو روز که واقعا دیدم پری نیومد رفتم آز خون دادم که بتام هم خیلی بالا بود

یعنی میشه این ماه من و آناهید و بقیه ی بچه ها با خبرای خوش بیایم

آناهید جون میشه بگی دقیقا چ علاعمی داری و چند روز مونده به پری

انشاءالله.بقول شوهرم همش خواست ما نیست خدا هم دراولویت اول باید بخواد
نگران نباشید

عزیزم درکت میکنم منم این دوران رو گذروندم میفهمم چی میگی گلم .ولی خوب چاره ایی نیست باید صبر کنی .من که تقویم رو قایم کرده بودم که نگاش نکنم که چند روز دیگه مونده به پری تا راحتتر زمان بگذره .امیدت بخدا باشه عزیزم .ان شاءالله که تو هم مامان بشی فدات شم :kissing_heart:

درسته هر چی خدا بخواد

مرسی عزیزم ایشالا قربونت برم

ان شاءالله عزیزم چرا نشه هیچ چیزی پیش خدا نشد نداره عزیزم .فقط باید صبور باشی :heart_eyes:

خوابالو.یبوست.نفخ.سینه هام که ۹ روزه داره میترکه.بدخلق و بی حوصله
ولی من چون اغلب اوقات قبل از پریود هم این علائم رو دارم.الان نمیتونم اعتماد کنم
سه روزه سردرد هم دارم

اخه ما دوتا جاری تو یه شب عروسی گرفتیم بچه جاریم ۲ سالشه بخدا حسود نیستم خیلیم خودش و بچشو دوس دارم ولی امان از این مادرشوهر ک هر روز میگ لابد ی چیزی هست دیگ چطور اون یکی جاری باردار شد ولی تو نمی شی هر روز ی چیز میگ ی روز میگ چاقی ی روز میگ تنبلی واقعا اینا منو خسته کرده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.