بی اشتهایی پسر ۱۱ ماهه هیچی نمیخوره

اخی خوبه بازم دیر دندون در اوردن چون دیر تر خراب میشن باز

2 Likes

ممنون عزیز آره باروعن گاو چرب کردم ولی نه همش .حالا باروغن زیتون چرب میکنم

1 Likes

اینستا داری پیج غذای نوزاد بهت بدم؟
همه چی باید بدی بدون نمک و روغن
میتونی مغزها رو اسیاب کنی و کم کم شرو کنی براش با تست حساسیت

1 Likes

انشاءااله سالم باشن همه نی نی ها

2 Likes

اره مادر شوهرمم همیشه همینو میگه:expressionless::joy::unamused:

1 Likes

دیگه الان ۱۱ ماهه شده
حالا ک بد غذا هم هست نمک بده بهتره باز راحت تر میخوره

2 Likes

مغزها روبهش میدم حساسیت نداره خودم نه ولی اقا دارم از گوشی اقام میزنم پیجشومرسی عزیز

1 Likes

ممکن ازدندون باشه بهش روغن بادوم شیرین شبی یک قاشق چای خوری بده اسهالش کم کم خوب میشه بچهای منم همین طوری بودن بهشون روغن بادوم وموزوغذاهای سبک میدادم کم کم خوب میشدن فقط اگه اسهال …اسهالشوبندنیاراگه اسهالشوبندبیاری ممکنه تب کنه

2 Likes

نمک میدم بهش چون میگم غذاها براش یکم طمع داربشن

2 Likes

بدغذایی بخاطر دندونه:unamused: کی دربیان راحت شیم
نمکو کلیه ها نمیتونن دفع کنن ضرر داره که:face_with_monocle: زردچوبه و یه قطره لیمو بهتره جذب اهن غذارو هم بهتر میکنه

2 Likes

آره مامان میگفت حالا زیاد نباید گیر داد به اسهالشون بند بیاد چون ممکن تب کنن .روغن بادام شیرین خوبه؟؟؟ضررنداره؟

1 Likes

حتمایه سر به پیجش بزن خیلی خوبه

nini.food.aria

1 Likes

نمک زیادی نه خوب نیس یکم من به غذاش میزنم لیمو ولی به سوپ هاش میزنم

1 Likes

مرسی عزیزمحتما سر میزتم

1 Likes

خوبه پس
ان شاءالله زودی دندونش در بیاد و همیشه حالش خوب باشه :palms_up_together::heart::heart_eyes::kissing_heart:

1 Likes

ممنون عزیز انشاء االه .الهی که گل پسر شما سالم باشه این پروسه دندون درآوردن سخته پشت سر بگذار:rose::smiling_face_with_three_hearts::heartbeat:

1 Likes

آخه جز اون هیچیو نمیخوره بخدا کلافم کرده

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.