بی اشتهایی پسر ۱۱ ماهه هیچی نمیخوره

سلام دوستان عزیز طاعت وعبادتت قبول حق باشه .عزیزان مامی های عزیز پسرم ۱۱ ماهش چند وقت هست هیچ غذا نمیخوره یا یه چیزی بخوره تف میکنش یا دوتا لقمه خیلی کوچک فشار به شیرخوردن میاره .ببخش دوهفته هسته شکمش زیاد کارمیکنه روزا دوبار سه بار روزا اول چهار بارمیرسید هیچی نمیخوره اولا همش پوشکش فقط رنگی میکرد .واقعا دیگه گیج شدم غصه خوار هیچیییی نمیخوره فقط شیر شیر .درضمن شیرخودمو میخوره.عزیزان ممنون میشم راه حل بدین کمکم کنید واسه اشتهاش چی بخوره شکمش یکم بگیره.ممنون دوستان تگ کنید چون من اولین باره گپ زدم

شکمش فقط کنم از دندون هست یه هفته ده روزی اینجور میشه باز خوب میشه
بچه های منم همینجورن بخدا روزی سع چهار بار غذاهای متنوعددرست میکنم ک شاید از یکی خوششون بیاد و بخورن

1 Likes

فرنی درست کن با موز بده بخوره
یا کته شوید درست کن با هویج توش نمکم بزن تا یکم طعم بگیره
سیب هم رنده کن با یه قاشق شیره توت یا خرما بده بهش
برا اسهالش خوبه

1 Likes

مرسی بهارجون هرچی براش درست کردم نخورده .اینقد ناراحتم.شیره خرما بدم شکمش بیشترکارنمیکنه؟؟

آره همه میگن از دندونه ولی دوهفته دیگه کی خوب میشه اخه هیچی نمیخوره مال دندونش میشه باشه؟؟؟

نه فک نکنم چون مقوی هست گفتم بده
یکم طعم دار کن غذاهاشو

1 Likes

اره فک کنم اگه فقط اسهاله و هیچ علائمی نداره از دندونه
اصلا ببخشید ولی بوی اسهال دندون یه بوی تیزو غیر طبیعی میده من هم بوش بهم میخوره میفهمم باز دندوناش شروع کردن
هم از اشتها میوفتن و هم روند میشن هوووف

1 Likes

پس حتمابهش میدم خداکنه بخوره.

1 Likes

میوه دوس دارن بچه ها
رنده کنی فقط

1 Likes

آره فقط فقط اسهاله آره درست میگی بوی غیرطبیعی هسته سر دندوناپایینش اینجور شکمش کارنمیکرد فقط دوتا پایین داره

1 Likes

فقط,دو تا دندون داره ?

1 Likes

میوه فقط سیب میخوره قبلا موزه میخورد از وقتی بی اشتها شده موز تف میکنه شاید دوتا قاشق بخوره

آره فقط دوتا

1 Likes

من موزو رنده میکنم با بستنی و پودر سنجد و کنجد و خرما و اینا میدم ب خوردشون
اگه نخورد موز یکم بستنی بریز توش خوشمزه میشه میخوره یا فرنی بریز توش

1 Likes

قطره هاشو میدی???
بچه ها من ۶ تا داشتن

منم بزرگترین مشکلم همینه هرچییییی بگیم واسه دخترم درست میکنم ولی نمیخوره… تنها غذایی ک دوس داره نودالیت آمادس

آره با بستنی دیروز یکم خورد ولی تا مزه موز میفهمید تف میکرد.وقتایی اسهالن چیا میدی بهشون که شکمش بگیره

1 Likes

آره قطره آهن قطره مولتی ویتامین میدم .قطره آهن لیپوزوفر

1 Likes

من براش درست میکنم ولی تازگبا لب نمیزنه

1 Likes

دیگه چه قطره باید بدم؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.