بی اشتهایی و حالت تهوع در اوایل بارداری

سلام خانوما
من عضو جدید هستم
و سوالی که داشتم آینه که من الان حدود یک ماهه که باردارم و طی این چند روز میل به غذا خوردن دارم اما همین که غذا جلوم باشه حالت تهوع میگیرم و حالم بد میشه و بجز چند لقمه دیگه چیزی نمیتونم بخورم خیلی هم احساس ضعف و گرسنگی میکنم اما صبح که از خواب بیدار میشم تا آخر شب موقع خواب همش حالت تهوع دارم
چیکار کنم آخه
حس میکنم این بی اشتهایی برای جنین هم مشکل سازه
توی این کرونا هم که دکتر نمیتونم برم
راهکاری چیزی ندارید شما؟:cry::thinking:

2 Likes

برا جنین مشکلی پیش نمیاد ولی اگه حالت خیلی بد میشه قرص اندانسترون بخور برا حالت تهوع خوبه

2 Likes

آها مرسی
اما این بی اشتهایی باعث کمبود وزن و حتی تو نت که خوندم گفت باعث مشکلات قلبی و ذهنی جنین میشه:thinking:حالا دیگه نمیدونم
ممنون که گفتی:heart::balloon:

1 Likes

خوش اومدی عزیزم نگران نباش عادیه سعی کن میوه اینا بخوری همون 2 یا 3 لقمه هم کافی چون جنین هنوز نیاز ب غذا کامل نداره چند هفته دیگ درست میشی با خوردن قرص مولوی ویتامین اینا

2 Likes

نه عزیزم جنین از بدنت و جفت تغذیه میکنه شاید فقط بدنت ضعیف بشه ولی زیادی ب جنین فشاری نمیاد
ولی بهتره هر وقت حالت تهوع داشتی قرص مصرف کنی و به خودت سخت نگیری

3 Likes

ن چرت همش کدوم مشکلات جنین اندازه سر سوزن هم نیس ک بخاد نیاز ب غذا داشته باشه
از 4 ماه ب بعد میتونی همه چی بخوری الان میوه خوبه باعث حالت تهوع نمیشه همون یکی دو لقمه کافی

2 Likes

ممنون عزیزم آخه خیلی نگران بودم الانم بدن خودم خیلی ضعف داره اصلا نمیدونم باید چیکار کنم از راهنمایی های شما هم استفاده میکنم ممنون:heart::balloon::boom:

1 Likes

حتما
مرسی:balloon::heart:

1 Likes

اره عزیزم اصلا نگران نباش روزی چندتا میوه بخور قرص حالت تهوع بندازن یکی دو لقمه هم کافی غذا ب گفته دکتر متخصص
بعد ی مدت درست میشی تا 4 ماهگی هم وزن کم میکنی نگران نباش همش عادیه حدود 4 ماهگی هم دکتر مولوی ویتامین میده اشتها اوره

1 Likes

مولتی ویتامین میتونم همین الان هم مصرف کنم یا از همون 4ماه به بعد ؟؟؟

1 Likes

ن عزیزم هیچ دارویی بدون تجویز پزشک مصرف نکن فقط قرص حالت تهوع استفاده کن دکتر خودش زمانش ک برسه همه قرص هارو میگ الان واس حنین خوب نیس قرص ها

1 Likes

آها باشه عزیزم
:balloon::heart:

از فردا قبل اینکه از تخت بیای پایین بیسکوییت نمکی یا نون خشک بخور همونجور دراز کش اینجوری شاید کمتر تهوع بگیری

2 Likes

هرچی ویتامین و آهن و ایناس دکتر خودش زمانش برسه تجویز میکنه بعد 4 ماه

1 Likes

اره ایده خیلی خوبی

2 Likes

نه فعلا نباید دارو بخوری فقط اسید فولیک یا داروهایی که دکترت داده

2 Likes

بر عکس من فردا دو ماهم تموم میشه بدون علائم هستم هنوز:expressionless:

3 Likes

آخه مشکل من اینه که اصلااااااا زمانی که بیدار میشم نمیتونم چیزی بخورم و سر گیجه دارم حتی اب هم که بخورم طعم اهن میده و نمیتونم بخورم زیاد :face_with_thermometer:

1 Likes

من اینکارو کردم خیلی خوبه

2 Likes

خدارو شکر کن

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.