بی احترامی یکی از کاربرهای اینجا به من😞

توی یه گپ داشتم حرف میزدم که بحثش پیش اومد و منم گفتم از نی نی سایت اومدم بماند که کلی تیکه انداخت و سن و سالمم مسخره بلکه کلا من و زیر سوال برد !
تنها کاری که تونستم بکنم بی جواب گذاشتن حرفاش بود

4 Likes

همه جا خوب و بد داره من به خوباش برخورد کردم تو به یه بدش😁اعصابت رو خرد نکن

2 Likes

منم چندتا بی ادبو دیدم
ول کن.همه جا خوب و.بد داره
اینجام ارث بابای کسی نیس :sunglasses:

6 Likes

یکم رعایت کنید دوستان مگه چکارتون کردیم؟اموال تون و بالا کشیدیم؟جای شمارو گرفتیم؟شمارو بیرون کردیم؟الان مشکلتون چیه که این برخورد و دارین؟مگه ما بی احترامی میکنیم به شما؟
مگه حرفی زدیم که ناراحت بشین؟
چون که اومدیم و یکم شلوغ کردیم و از ذوقمون خودمون و معرفی کردیم این کارهارو میکنید؟
واقعا این خلاف ما بود؟
اگر این بود که واقعا براتون متاسفم
اگر نیست حد اقل مشکلتون و بگید ما هم بدونیم

9 Likes

چند وقته عضو شدید؟

من یک روز هستش که عضو شدم ولی خواهرم اینحا کاربر قدیمی هستش

البته دیگه تو سایت نیست

ماشالله تو یک روز هفت تا گپ زدید ؟ فکر کنم خیلی زود مامی ارشد میشید😂 بنظرم اینجا قانونش با نی نی سایت فرق داره خیلی گپ نمیزنن برای همین انقدر یهو همه شوکه شدن از این حجم از گپهای پشت سر هم . به دل نگیرید خوب و بد همه جا هست. ولی دیگه خیلی گپ زدنم ظاهر قشنگی نداره موفق باشید گلم🌹

5 Likes

همجا خوبو بد داره عزیزم ناراحت نباش به نظرم دیگه نگین ما نی نی سایتی هستیم اینجوری دودستگی پیش میاد چه فرقی میکنه ادم تو کدوم سایت باشه من الان خودم دوساله هم نی نی سایت عضوم هم مامی گپ

4 Likes

اینجا فرقش با نی نی سایت اینه که اوتجا تا یه تاپیک زده میشه جوابشو که میدن تاپیکه کلا محو میشه میره دیگه کسب پیداش نمیکنه جوابشو بده ولی اینجا تاپیکا همه رو صفحه اصلی میمونه و تاچن روز جوابشو نیدن بچه ها یا حتی گپ میزنن باهم برای همین نباید تاپیک تکراری زباد بزنیم

2 Likes

کجای کاری اونجا اجازه میدادن ۲۰ تا تاپیک هم تو یه روز میزدن بعد پریروز نی نی یارها گفتن تاپیک هایی که میزنین کمتر از تاپیک های حذفیه این جور بازدیدمون میاد پایین ذیگه حذف نمیکنیم😐

3 Likes

موضوع از کجا میارن تاپیک میزنن؟:neutral_face:

3 Likes

از تو جیب شون:joy:خب معلومه از کجا :joy:یه اتفاق یا مشکلی پیش میاد میان تاپیکش و میزنن به همین سادگی به همین خوشمزگی

1 Likes

روزی این همه مشکل پیدا میکنن روزانه ؟ یه تاپیک واسه مشکل بس نیست ؟ واجب شد برم نی نی سایت :thinking:

1 Likes

@u796896

منم دیروز اومدم

منو خوردن

کلا نباید بگی از نی نی سایت اومدی:smirk::smirk:

4 Likes

سلام عشقم😁

3 Likes

نی می سایت الان خلوته چون اکثر بچه هاش اومدن اینجا

1 Likes

سلام عشقووووووولی :heart_eyes::heart_eyes::joy::joy::grimacing::grimacing::grimacing:

2 Likes

عزیزم شما ب دل نگیر
بلانسبت شما اکثر نینی سایتی ها یجوری میگن نینی سایتی هستم انگار از فضا اومدن
همین دیروز تاپیکای اینجا رو مسخره میکردن ک همش برا اقدام و بارداریه نینی سایت اینجوری نبود و همه قشر سنی داشت اینجا دهه شصتی نداره و اینا
شمام ب یکی از مخاطبای همون حرفا برخوردی ب احتمال زیاد و تنها گناهت از نینی سایت اومدنت بوده :sweat_smile:
ناراحت نباش همه جا هرجوری آدم داره
خوش اومدی خیلی :heart::heart::heart::heart::heart:

4 Likes

خیلی دیگ حساس شدین
هرچی نی نی سایت میبینین میبندین

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.